Arpol konzerv - Katonai borsóleves 840 g
A katonai konzerv katonai borsóleves teljes értékű étel, amely pirított sertéshúst tartalmaz. Ideális túlélőtúrákra, turisztikai utakra vagy táborozásokra.
A konzervet hidegen és melegen is el lehet fogyasztani, miután serpenyőben megsütöttük.
Összetevők
víz, sárga borsó 36%, sertés-baromfi kolbász 7% [sertéshús, gépi elválasztású csirkehús, só, sertésfehérje, fokhagyma, glükóz, sertéshús 4%, burgonya 5%, répa 5%, só, burgonyakeményítő, élesztőkivonat, só, cukor, nem keményített pálma növényi zsír, szárított zöldségek, fűszerek és gyógynövények, színezék: ammoniás karamell, zöldségkivonatok 0,4% (petrezselyem, póréhagyma), savtartalom szabályozó: citromsav; sűrített répalé; finomított növényi olaj (repce), aromák.
A termék tápértéke 100 g-ban
Energiaérték: 337 kJ/80 kcal
Zsír: 2,0 g, ebből telített zsírsavak 0,8 g
Szénhidrát: 11,6 g, ebből cukrok 0,9 g
Fehérje: 3,6 g
Só: 1,47 g
MILITARY AZ ARPOL MÁRKA PRÉMIUM KERESKEDŐJE.
Az ARPOL egy sokéves tapasztalattal rendelkező vállalat az élelmiszeradagok és speciális konzervek gyártásában, amelyeket a fegyveres erők, az állambiztonsági intézmények, valamint turisták, hajósok és horgászok számára kínál. A vállalat bevezette az ISO 9001:2015 és ISO 22000:2005 nemzetközi minőségirányítási rendszereket, megfelel a NATO AQAP 2110:2016 szabványoknak, és 2006 óta rendelkezik a védelmi szektorban működő szervezeteknek kiadott NCAGE 1126H kóddal. Az ARPOL márka termékei könnyű tárolhatóságukkal és egyszerű elkészítésükkel tűnnek ki minden körülmények között - a láng nélküli vegyi melegítők vagy szilárd tüzelőanyagok használata gyorsan meleg ételt biztosít, és minden szükséges elem a készletben található. A vállalat megoldásai bizonyítottak a nehéz mentési műveletekben és válsághelyzetekben, például árvizek, a haiti földrengés vagy európai tűzoltási akciók során. A kínálat modern termékeket is tartalmaz, köztük az önmelegítő Hot Can dobozt, amely praktikus megoldást jelent terepi körülmények között.
| Egységérték | 840 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Konzerv |
| Nettó súly | 840 g |
| Energiatartalom (kJ) | 337 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 80 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 2831 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 672 kcal |
| Fehérje | 3,6 g/100 g |
| Zsír | 2,0 g/100 g |
| Szénhidrátok | 11,6 g/100 g |
| Cukrok | 0,9 g/100 g |
| Só | 1,47 g/100 g |
| Telített zsírsav | 0,8 g/100 g |
| Étel típusa | Húsos |
| EAN | 5900779722644 |
| Manufacturer code | GROCHÓWKA ANKOR |
| Márka | ARPOL |
| Expiration Date | 2027-10-01 |
| EAN |