Arpol konzerv - Húsos káposzta 850 g - 3 db
3 konzervkészlet káposztával és hússal töltve. Ez egy teljes értékű étel, amely alkalmas túlélési, turisztikai vagy tábori kirándulásokra. A konzervet hidegen vagy melegen, serpenyőben megpirítva is el lehet fogyasztani.
Hozzávalók
Fehér káposzta 25,6%, víz, marhahús 14,7%, sertéshús 14,1%, savanyú káposzta 10%, sárgarépa, paradicsom koncentrátum, petrezselyem, búzaliszt, szárított hagyma, só, cukor, fűszerek.
Táplálkozási értékek 100 g termékben
- Energiatartalom: 353 kJ/85 kcal
- Zsír: 4,6 g, ebből telített zsírsavak 2,8 g
- Szénhidrát: 3 g, ebből cukrok 2,5 g
- Fehérje: 7,1 g
- Só: 1 g
Főbb jellemzők
- 3 darabos szett
- természetes összetevők
- könnyen nyitható fedél
MILITARY AZ ARPOL MÁRKA PRÉMIUM KERESKEDŐJE.
Az ARPOL egy sokéves tapasztalattal rendelkező vállalat az élelmiszeradagok és speciális konzervek gyártásában, amelyeket a fegyveres erők, az állambiztonsági intézmények, valamint turisták, hajósok és horgászok számára kínál. A vállalat bevezette az ISO 9001:2015 és ISO 22000:2005 nemzetközi minőségirányítási rendszereket, megfelel a NATO AQAP 2110:2016 szabványoknak, és 2006 óta rendelkezik a védelmi szektorban működő szervezeteknek kiadott NCAGE 1126H kóddal. Az ARPOL márka termékei könnyű tárolhatóságukkal és egyszerű elkészítésükkel tűnnek ki minden körülmények között - a láng nélküli vegyi melegítők vagy szilárd tüzelőanyagok használata gyorsan meleg ételt biztosít, és minden szükséges elem a készletben található. A vállalat megoldásai bizonyítottak a nehéz mentési műveletekben és válsághelyzetekben, például árvizek, a haiti földrengés vagy európai tűzoltási akciók során. A kínálat modern termékeket is tartalmaz, köztük az önmelegítő Hot Can dobozt, amely praktikus megoldást jelent terepi körülmények között.
| Egységérték | 2550 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Konzerv |
| Nettó súly | 3 x 850 g |
| Energiatartalom (kJ) | 353 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 85 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 3000 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 722.5 kcal |
| Adagok száma csomagban | 1 |
| Fehérje | 7.1 g/100 g |
| Zsír | 4.6 g/100 g |
| Szénhidrátok | 3 g/100 g |
| Cukrok | 2.5 g/100 g |
| Só | 1 g/100 g |
| Telített zsírsav | 2.8 g/100 g |
| Étel típusa | Húsos |
| EAN | ZESTAWARPOL026 |
| Márka | ARPOL |
| EAN |