A paradicsomszószos húsgombócok olyanok, mint egy másik étel ikertestvére. Ugyanolyan finomak és ajánlottak. Ha valaki szereti a csípőset, hozzáadhat valamit, de nem feltétlenül szükséges. Kiváló alapja lehet egy étkezésnek utazás közben. Jó, ha otthon is van belőle tartalék.
Arpol konzerv - Húsgombóc paradicsommártással 850 g
Praktikus katonai konzerv, amely teljes értékű étkezést biztosít, ideális túlélési túrákhoz, turistautakhoz vagy táborokhoz. A konzervben húsgombócok találhatók paradicsomszószban, amelyek tápláló és finom ételt biztosítanak bármilyen körülmények között.
Elkészítési mód fogyasztásra
A konzerv tartalmát át lehet helyezni egy edénybe, és lassú tűzön melegíteni, időről időre megkeverve. Alternatívaként, a zárt konzervet helyezzük forró vízbe, és körülbelül 30 percig melegítsük.
Termék összetétele
Összetevők: húsgombócok 50% (sertéslapocka hús 45,1%, marhalapocka hús 45,1%, zsemlemorzsa (búzaliszt, víz, élesztő, só), tojáspor, só, bors), víz, sárgarépa 3,8%, búzaliszt, paradicsompüré 2,5%, petrezselyem 1,5%, szárított hagyma 0,9%, fűszerek (cukor, fűszerek, só, ízfokozók: E 621 és E 635, szárított zöldségek, zeller, burgonyakeményítő, élesztőkivonat, tejlaktóz, repce étolaj, színezék: riboflavinok), póréhagyma 0,5%.
Tápérték 100 g termékben
- energiai érték 369 kJ/88 kcal
- zsír 4,3 g, ebből telített zsírsavak 1,9 g
- szénhidrát 4,9 g, ebből cukrok 1,9 g
- rost 0,9 g
- fehérje 7 g
- só 0,69 g
Műszaki adatok
Energiatartalom 100 g-ban: 369 kJ/88 kcal
Nettó tömeg: 850 g
Gyártó: ARPOL, Lengyelország
MILITARY AZ ARPOL MÁRKA PRÉMIUM KERESKEDŐJE.
Az ARPOL egy sokéves tapasztalattal rendelkező vállalat az élelmiszeradagok és speciális konzervek gyártásában, amelyeket a fegyveres erők, az állambiztonsági intézmények, valamint turisták, hajósok és horgászok számára kínál. A vállalat bevezette az ISO 9001:2015 és ISO 22000:2005 nemzetközi minőségirányítási rendszereket, megfelel a NATO AQAP 2110:2016 szabványoknak, és 2006 óta rendelkezik a védelmi szektorban működő szervezeteknek kiadott NCAGE 1126H kóddal. Az ARPOL márka termékei könnyű tárolhatóságukkal és egyszerű elkészítésükkel tűnnek ki minden körülmények között - a láng nélküli vegyi melegítők vagy szilárd tüzelőanyagok használata gyorsan meleg ételt biztosít, és minden szükséges elem a készletben található. A vállalat megoldásai bizonyítottak a nehéz mentési műveletekben és válsághelyzetekben, például árvizek, a haiti földrengés vagy európai tűzoltási akciók során. A kínálat modern termékeket is tartalmaz, köztük az önmelegítő Hot Can dobozt, amely praktikus megoldást jelent terepi körülmények között.
| Egységérték | 850 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Konzerv |
| Nettó súly | 850 g |
| Energiatartalom (kJ) | 369 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 88 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 3136,5 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 748 kcal |
| Adagok száma csomagban | 1 |
| Fehérje | 7 g/100 g |
| Zsír | 4,3 g/100 g |
| Szénhidrátok | 4,9 g/100 g |
| Cukrok | 1,9 g/100 g |
| Só | 0,69 g/100 g |
| Telített zsírsav | 1,9 g/100 g |
| Étel típusa | Húsos |
| EAN | 05900779720510 |
| Manufacturer code | KWM 701 |
| Márka | ARPOL |
| Expiration Date | 2028-04-01 |
| EAN |