Számomra a paradicsomos húsgombóc vészhelyzeti ebéd. Amikor gyorsan kell valamit készítenem magamnak és a gyerekeknek, mindig ezt választom. Finom és könnyen elkészíthető.
Arpol konzerv - Húsgolyó paradicsommártással 850 g
A praktikus katonai konzerv teljes értékű étkezést biztosít, ideális túlélési kalandokhoz, kirándulásokhoz vagy táborokhoz. A konzervben húsgolyók találhatók paradicsomos szószban, amelyek tápláló és ízletes étkezést biztosítanak bármilyen körülmények között.
Előkészítés fogyasztásra
A konzerv tartalmát át lehet tenni egy lábasba, és időnként megkeverve lassú tűzön melegíteni. Alternatívaként a zárt konzervet forrásban lévő vízzel teli edénybe kell helyezni, és körülbelül 30 percig melegíteni.
A termék összetevői
Összetevők: húsgolyók 50% (sertés lapockahús 45,1%, marha lapockahús 45,1%, zsemlemorzsa (búzaliszt, víz, élesztő, só), portojás, só, bors), víz, paradicsomsűrítmény 5%, búzaliszt, sárgarépa 2,5%, petrezselyem 2,5%, szárított hagyma 1,3%, fűszerek (cukor, fűszerek, só, ízfokozók: E 621 és E 635, cukor, szárított zöldségek, zeller, burgonyakeményítő, élesztőkivonat, tej laktóz, repce növényi olaj, színezék: riboflavin).
Tápérték 100 g termékben
- energiaérték 625 kJ/150 kcal
- zsír 9 g, ebből telített zsírsavak 3 g
- szénhidrát 4,2 g, ebből cukor 1,3 g
- fehérje 13 g
- só 0,89 g
Műszaki adatok
Energiaérték 100 g-ban: 625 kJ/150 kcal
Nettó súly: 850 g
Gyártó: ARPOL, Polska
MILITARY AZ ARPOL MÁRKA PRÉMIUM KERESKEDŐJE.
Az ARPOL egy sokéves tapasztalattal rendelkező vállalat az élelmiszeradagok és speciális konzervek gyártásában, amelyeket a fegyveres erők, az állambiztonsági intézmények, valamint turisták, hajósok és horgászok számára kínál. A vállalat bevezette az ISO 9001:2015 és ISO 22000:2005 nemzetközi minőségirányítási rendszereket, megfelel a NATO AQAP 2110:2016 szabványoknak, és 2006 óta rendelkezik a védelmi szektorban működő szervezeteknek kiadott NCAGE 1126H kóddal. Az ARPOL márka termékei könnyű tárolhatóságukkal és egyszerű elkészítésükkel tűnnek ki minden körülmények között - a láng nélküli vegyi melegítők vagy szilárd tüzelőanyagok használata gyorsan meleg ételt biztosít, és minden szükséges elem a készletben található. A vállalat megoldásai bizonyítottak a nehéz mentési műveletekben és válsághelyzetekben, például árvizek, a haiti földrengés vagy európai tűzoltási akciók során. A kínálat modern termékeket is tartalmaz, köztük az önmelegítő Hot Can dobozt, amely praktikus megoldást jelent terepi körülmények között.
| Egységérték | 850 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Konzerv |
| Nettó súly | 850 g |
| Energiatartalom (kJ) | 625 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 150 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 5312,5 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 1275 kcal |
| Adagok száma csomagban | 1 |
| Fehérje | 13 g/100 g |
| Zsír | 9 |
| Szénhidrátok | 4,2 g/100 g |
| Cukrok | 1,3 g/100 g |
| Só | 0,89 |
| Telített zsírsav | 3 g/100 g |
| Étel típusa | Húsos |
| EAN | 5900779720633 |
| Manufacturer code | KWM-602 |
| Márka | ARPOL |
| Expiration Date | 2028-04-01 |
| EAN |