vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
Arpol konzerv - Bab marhahússal 850 g - 3 db
Háromrészes konzervkészlet katonai konzerv babbal és marhahússal. A termék hosszú távú tárolásra alkalmas anélkül, hogy elveszítené tápértékét és ízét. A konzerv melegítés után fogyasztásra kész.
Magas kalóriatartalma miatt a konzerv hosszabb hegyi túrák vagy kempingezés során élelemforrásként jól használható. A terméket 0 és 25 st. C közötti hőmérsékleten kell tárolni.
Összetevők
Bab 35,3%, víz, marhalapocka hús 25,9%, paradicsomkoncentrátum 5,2%, sárgarépa, petrezselyem, búzaliszt, fűszerek (só, fűszerek, ízfokozók: E 621 és E 635, cukor, szárított zöldségek, zeller, burgonyakeményítő, élesztőkivonat, tejből származó laktóz, repce növényi olaj, színezék: riboflavin, glükóz).
A termék tápértéke 100 g-ban
- energiatartalom 482 kJ/115 kcal
- zsír 3,8 g, ebből telített zsírsavak 1,7 g
- szénhidrát 9,3 g, ebből cukrok 2,9 g
- fehérje 8,9 g
- só 0,55 g
Főbb jellemzők
- 3 darabos szett
- természetes összetevők
- könnyen nyitható fedél
MILITARY AZ ARPOL MÁRKA PRÉMIUM KERESKEDŐJE.
Az ARPOL egy sokéves tapasztalattal rendelkező vállalat az élelmiszeradagok és speciális konzervek gyártásában, amelyeket a fegyveres erők, az állambiztonsági intézmények, valamint turisták, hajósok és horgászok számára kínál. A vállalat bevezette az ISO 9001:2015 és ISO 22000:2005 nemzetközi minőségirányítási rendszereket, megfelel a NATO AQAP 2110:2016 szabványoknak, és 2006 óta rendelkezik a védelmi szektorban működő szervezeteknek kiadott NCAGE 1126H kóddal. Az ARPOL márka termékei könnyű tárolhatóságukkal és egyszerű elkészítésükkel tűnnek ki minden körülmények között - a láng nélküli vegyi melegítők vagy szilárd tüzelőanyagok használata gyorsan meleg ételt biztosít, és minden szükséges elem a készletben található. A vállalat megoldásai bizonyítottak a nehéz mentési műveletekben és válsághelyzetekben, például árvizek, a haiti földrengés vagy európai tűzoltási akciók során. A kínálat modern termékeket is tartalmaz, köztük az önmelegítő Hot Can dobozt, amely praktikus megoldást jelent terepi körülmények között.
| Egységérték | 2550 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Konzerv |
| Nettó súly | 3 x 850 g |
| Energiatartalom (kJ) | 482 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 115 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 4097 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 977.5 kcal |
| Adagok száma csomagban | 1 |
| Fehérje | 8.9 g/100 g |
| Zsír | 2.8 g/100 g |
| Szénhidrátok | 9.3 g/100 g |
| Cukrok | 2.9 g/100 g |
| Só | 0.55 g/100 g |
| Telített zsírsav | 1.7 g/100 g |
| Étel típusa | Húsos |
| EAN | ZESTAWARPOL022 |
| Márka | ARPOL |
| EAN |