Alpinus Bushcraft 1400 hálózsák Olive - jobb oldali nyitású
Múmia formájú hálózsák zöld színben, amely kényelmes testhelyzetet biztosít alvás közben. Magas minőségű poliamidból és tartós Cordurából készült. A szerkezet és a PrimaLoft Black Rise bélés jó hőszigetelést biztosítanak, miközben megőrzi a hálózsák alacsony súlyát.
Hőmérsékletek és felhasználási körülmények
A hálózsák felhasználási hőmérsékletei az EN 13537 szabvány szerint meghatározva:
- T-comfort: +4 fok C - a legalacsonyabb hőmérséklet, amelynél egy nő képes kényelmesen aludni egész éjszaka,
- T-limit: -1 fok C - a minimális hőmérséklet, amelynél egy férfi képes átaludni az éjszakát kényelmetlenség nélkül,
- T-extreme: -17 fok C - a legalacsonyabb hőmérséklet, amelynél lehetséges a túlélés a hálózsákban. Ez az érték nem ajánlott rendszeres használatra.
Tartós poliamid, PrimaLoft Black Rise töltet
A külső réteg poliamidból készült, amely tartóssá és kopásállóvá teszi. A belső rész poliészter, amely magas komfortot nyújt, puha és kellemes szerkezete miatt. A Cordura anyag és az alsó részén lévő további megerősítések alkalmassá teszik a hálózsákot a kültéri körülményekhez .
A PrimaLoft Black Rise újrahasznosított szintetikus anyagból készült szigetelése biztosítja a hőmegtartó tulajdonságokat, még nedvesedés esetén is. Megőrzi a meleget alacsony hőmérsékleten és csökkenti a túlmelegedést magasabb hőmérsékleten. A modell könnyen tisztán tartható; mosógépben mosható. Két fül lehetővé teszi a kényelmes akasztást. További szigetelőrétegként az aljzatnál fólia védi a hidegtől használót.
Zár a jobb oldalon, Anti Snag rendszer
A hálózsák kétirányú, YKK cipzárral van felszerelve, amely a jobb oldalon található, lehetővé téve a teljes kinyitást. Az alján is kinyitható a lábak extra szellőzésének érdekében. Az Anti Snag rendszernek köszönhetően az anyag nem akad bele a cipzárba. A speciális zár megelőzi a cipzár önkéntelen kinyílását éjszaka. Belsejében kis zseb található apróságok számára, mely cipzárral zárható.
A hideg ellen védő integrált kapucni
A beépített kapucni növeli a hővédelmet, körülöleli a fejet és védi a hőveszteségtől alacsonyabb hőmérséklet esetén. Alakja továbbá véd a széltől és a nedvességtől.
Kényelmes szállítás és tárolás
A modell kényelmesen szállíthat és tárolható. Összehajtva a hálózsák mérete 36 x 20 cm (tömörítve 30 x 20 cm) és súlya csak 1400 g, ami megkönnyíti a hordozást anélkül, hogy túlzott terhet jelentene a poggyásznak.
A készlet elemei
A készlet tartalmaz egy kompressziós zsákot csatokkal, amely védi a hálózsákot szállítás közben, valamint megóv a szennyeződésektől és károsodásoktól.
Fő jellemzők
- külső réteg poliamidból és Cordurából
- a belső rész poliészterből készült
- Primaloft Black Rise antiallergén töltet
- hőmérsékletek: T-comfort: +4 fok C, T-limit: -1 fok C, T-extreme: -17 fok C
- zár a jobb oldalon
- Anti Snag rendszer
- praktikus kapucni
- kétirányú YKK zár
- kis zseb apró tárgyaknak
- kis méretek összehajtva és tömörítve
- alacsony súly
MILITARY az Alpinus márka prémium kereskedője.
Az Alpinus egy európai outdoor márka, amelyet 1990-ben alapítottak a legendás himalájai hegymászók, Artur Hajzer, Janusz Majer és Ryszard Warecki. A hegyi örökségre, valamint a megbízható minőség és a felelős gyártás iránti elkötelezettségre építve a márka hosszú évek óta tartós ruházatra és outdoor felszerelésekre specializálódik. A piacra való visszatérése után az Alpinus a modern technológiákat és a környezettudatos megoldásokat ötvözte outdoor örökségével, így olyan márkává vált, amelyet szakemberek és outdoor rajongók egyaránt választanak.
| Súly | 1400 g |
|---|---|
| Szín/Álcázás | Zöld árnyalatai |
| Méret kicsomagolva | 215 x 80 x 50 cm |
| Méret összecsukva | 32 x 20 cm |
| Fő szín | Olive |
| Fő anyag | Poliamid |
| Kiegészítő anyag | Poliészter |
| Töltés | Primaloft |
| Hálózsákok összekötési lehetősége | Igen |
| Hálózsák rögzítő oldal | Jobb |
| Hálózsák típusa | Múmia |
| T-comfort | 4 Celsius-fok |
| T-limit | -1 Celsius-fok |
| Javasolt minimális hőmérséklet | -17 Celsius-fok |
| EAN | 5905616117805 |
| Manufacturer code | RO11780 |
| Márka | Alpinus |
| EAN |