Alpinus Bushcraft 1400 hálózsák Olive - bal oldali nyitású
Múmia hálózsák zöld színben, biztosítva a kényelmes testhelyzetet alvás közben. Kiváló minőségű poliamid és tartós Cordura kombinációjából készült. A PrimaLoft Black Rise bélésű szerkezet kiváló hőszigetelést biztosít alacsony súly mellett.
Hőmérsékletek és használati feltételek
Hőmérsékleti tartományok az EN 13537 szabvány szerint:
- T-komfort: +4 st. C - a legalacsonyabb hőmérséklet, amely mellett egy nő képes kényelmesen aludni egész éjjel,
- T-limit: -1 st. C - a minimális hőmérséklet, amelynél a férfi nem tapasztal kényelmetlenséget alvás közben,
- T-extrém: -17 st. C - a legalacsonyabb hőmérséklet, amelynél a túlélés lehetséges. Nem javasolt rendszeres használatra.
Tartós poliamid, PrimaLoft Black Rise töltet
A külső réteg poliamidból készült, ami tartósságot és kopásállóságot biztosít. A belső oldal poliészterből készült, amely puha szerkezete miatt nagy kényelmet nyújt. A Cordura alsó részén található további megerősítések biztosítják a termék használhatóságát kültéri körülmények között.
A meleg fenntartásáért a újrahasznosított PrimaLoft Black Rise bélés felel. Az antiallergén szigetelés még nedvesség hatására is megőrzi hőmegtartó tulajdonságait. Melegen tart hűvös körülmények között, és magasabb hőmérsékleten megelőzi a túlmelegedést. Könnyen tisztítható - mosható mosógépben, és két hurok lehetővé teszi a felakasztást. Egy fólia, mint további szigetelő réteg, véd a talaj hűvösétől.
Baloldali cipzár, Anti Snag rendszer
A hálózsákon bal oldalt kétirányú YKK cipzár található, amely lehetővé teszi a teljes kicipzározást. Lehetőség van csak az alsó rész kicipzározására a jobb szellőzés érdekében. Az Anti Snag rendszer megakadályozza az anyag becsípődését. Speciális zár megakadályozza a cipzár önálló kinyílását alvás közben. Belül egy kis zseb található apróságok tárolására, cipzárral zárható.
Integrált kapucni a hideg elleni védelemért
A beépített kapucni javítja a hővédelmet, körülöleli a fejet és megakadályozza a hővesztést alacsony hőmérsékleteken. Szerkezete további védelmet nyújt a szél és a nedvesség ellen.
Kényelmes szállítás és tárolás
Könnyen szállítható és tárolható modell. Összehajtott méretei 36 x 20 cm (további tömörítés után 30 x 20 cm), súlya pedig mindössze 1400 g, ami megkönnyíti szállítását felesleges teher nélkül a poggyászban.
A készlet elemei
A készlet tartalmaz egy kompressziós zsákot csatokkal, amely megvédi a hálózsákot szállítás közben és megóvja a szennyeződésektől és károsodásoktól.
Legfontosabb jellemzők
- külső réteg poliamidból és Cordurából
- poliészterből készült belső rész
- antiallergén PrimaLoft Black Rise töltet
- hőmérsékletek: T-komfort: +4 st. C, T-limit: -1 st. C, T-extrém: -17 st. C
- baloldali cipzár
- Anti Snag rendszer
- praktikus kapucni
- kétirányú YKK cipzár
- kis zseb kisebb tárgyaknak
- kis méretek összehajtás és tömörítés után
- alacsony súly
MILITARY az Alpinus márka prémium kereskedője.
Az Alpinus egy európai outdoor márka, amelyet 1990-ben alapítottak a legendás himalájai hegymászók, Artur Hajzer, Janusz Majer és Ryszard Warecki. A hegyi örökségre, valamint a megbízható minőség és a felelős gyártás iránti elkötelezettségre építve a márka hosszú évek óta tartós ruházatra és outdoor felszerelésekre specializálódik. A piacra való visszatérése után az Alpinus a modern technológiákat és a környezettudatos megoldásokat ötvözte outdoor örökségével, így olyan márkává vált, amelyet szakemberek és outdoor rajongók egyaránt választanak.
| Súly | 1400 g |
|---|---|
| Szín/Álcázás | Zöld árnyalatai |
| Méret kicsomagolva | 215 x 80 x 50 cm |
| Méret összecsukva | 32 x 20 cm |
| Fő szín | Olive |
| Fő anyag | Poliamid |
| Kiegészítő anyag | Poliészter |
| Töltés | Primaloft |
| Hálózsákok összekötési lehetősége | Igen |
| Hálózsák rögzítő oldal | Bal |
| Hálózsák típusa | Múmia |
| T-comfort | 4 Celsius-fok |
| T-limit | -1 Celsius-fok |
| Javasolt minimális hőmérséklet | -17 Celsius-fok |
| EAN | 5905616117799 |
| Manufacturer code | RO11779 |
| Márka | Alpinus |
| EAN |