vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
Wuben X3 White zseblámpa - 700 lumen
EDC (Every Day Carry) zseblámpa beépített Samsung LH351D LED-del, amely akár 700 lumen fényáramot és 102 méteres hatótávolságot biztosít. Az egyenletes fénysugár jól használható mindennapi feladatokhoz, műszaki munkákhoz és szabadtéri tevékenységekhez.
A forgatható fejben elhelyezett kiegészítő Luminus SST10 LED vörös fényt biztosít, legfeljebb 80 lumen teljesítménnyel. A White változat olyan anyagból készült, amely sötétben világít.
masszív burkolat, IP65 vízállósági osztály, forgatható fej
A strapabíró, fehér burkolat 1 méter magasságból történő eséseknek is ellenáll. A konstrukció az IP65 szabványoknak megfelelő tömítést biztosít, védve a portól és percenkénti 12,5 liter intenzitású vízsugár ellen.
Az elemlámpa feje 180 fokban forgatható, lehetővé téve a fény irányának precíz beállítását a végzett munkához. Ez hasznos a műhelymunkák, helyszíni javítások vagy sátorban történő használat során.
rugalmas kapocs és erős mágnes
A burkolat alsó része egy erős mágnest tartalmaz, amely lehetővé teszi az elemlámpa stabil rögzítését sík, fém felületeken. Így az eszköz tartása nélkül lehet a világítást használni. A rugalmas kapocs lehetővé teszi az elemlámpa zsebre, övre vagy felszerelési elemekre történő rögzítését, megkönnyítve ezzel mindennapi hordozását.
6 fehér fény üzemmód, 2 vörös fény üzemmód
Üzemmód / teljesítmény / világítási idő - fehér fény:
- Turbo / 700 - 200 lumen / 0,5 perc + 1,5 óra
- High / 150 lumen / 2 óra
- Med / 50 lumen / 6 óra
- Low / 1 lumen / 50 óra
- Stroboszkóp / 700 lumen
- SOS / 150 lumen
Üzemmódok / teljesítmény / világítási idő - vörös fény:
- High / 80 - 30 lumen / 0,5 perc + 2 óra
- Low / 1 lumen / 30 óra
túlmelegedés elleni védelem rendszer
Elektronikus túlmelegedés elleni védelem rendszer biztosítja a biztonságos működést azáltal, hogy ellenőrzi az alkatrészek hőmérsékletét maximális üzemmódban. 30 másodperces működés után maximális teljesítményen a rendszer automatikusan csökkenti az áramerősséget és stabilizálja a fényáramot 200 lumen szinten.
beépített akkumulátor, töltőállomás, kijelző
Az elemlámpa beépített akkumulátorral működik, amely 3,7 V feszültségű és 1000 mAh kapacitású. A töltés a mellékelt dokkolóállomáson keresztül történik, USB-C kábellel, amely lehetővé teszi a kényelmes töltést otthon és útközben egyaránt.
Az elemlámpa a szokásos, sík indukciós töltőkkel való vezeték nélküli töltést is lehetővé teszi. A beépített folyadékkristályos kijelző segítségével gyorsan ellenőrizhető az akkumulátor töltöttségi szintje és a kiválasztott üzemmód.
A készlet elemei
- elemlámpa
- töltőállomás
- nyakpánt
- kézikönyv
Fő jellemzők
- Samsung LH351D dióda akár 700 lumen teljesítménnyel
- kiegészítő Luminus SST10 LED dióda vörös fény generálására
- világítási hatótáv akár 102 méter
- forgatható fej 180 fokban
- mágneses talp lehetőségével
- 1 méter magasból való esésállóság
- IP65 szabványnak megfelelő tömítés
- túlmelegedés elleni védelmi rendszer
- beépített kijelző
- rugalmas rögzítőkapocs
- 1000 mAh akkumulátor
- dokkolóállomáson keresztüli töltés USB-C kábellel
MILITARY a Wuben márka kizárólagos forgalmazója
A Wuben egy olyan márka, amely több mint harminc éves tapasztalattal rendelkezik modern zseblámpák és világítási kiegészítők készítésében, fejlett technológiákat és tartósságot ötvözve. Az ajánlat EDC modelleket, taktikai zseblámpákat, fénylámpákat és speciális kialakításokat tartalmaz, amelyek gyakran olyan funkciókkal vannak felszerelve, mint például a fényáramlás szabályozása vagy vészhelyzeti módok, beleértve az SOS-t. A gyártásban tartós, repülőgép-minőségű alumíniumot használnak, és a burkolatok megfelelnek az IPX vízállósági szabványoknak, így még a megterhelő körülmények között is megbízhatóságot biztosítanak. A Wuben felszerelést mind a profi felhasználók, mind a szabadtéri rajongók értékelik. A vállalat közösségi tevékenységekben is részt vesz a "Light Up Your Life" kezdeményezés keretében, amely világítást biztosít a természeti katasztrófák sújtotta közösségeknek.
| Maximális fénysugár | 700 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 0,5 + 90 min |
| Üzemidő magas üzemmódban | 2 óra |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 90 óra |
| Áramellátás típusa | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 1000 mAh Akkumulátor |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | műanyag |
| Mágnes | Igen |
| Fő szín | White |
| Fényszín | Fehér, Piros |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 65 |
| Klipsz készletben | Igen |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Nem |
| Hosszúság | 70 mm |
| Átmérő | 35 mm |
| Súly | 65 g |
| EAN | 6971196511882 |
| Manufacturer code | WUBEN X3 WHITE |
| Márka | Wuben |
| EAN |