vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
Wuben X3 Pro zseblámpa White + Aluminum Charging Box - 700 lumen
Kompakt EDC (Every Day Carry - mindennapi hordozásra szánt) zseblámpa, amely nagy teljesítményű Samsung LH351D LED diódával rendelkezik, amely 700 lumen fényerőt és 102 méter hatótávolságot garantál. Ezenkívül a zseblámpa forgatható fejében egy Luminus SST10 LED található, amely legfeljebb 80 lumenes vörös fényt bocsát ki.
A White változat olyan anyagból készült, amely sötétben világít. Ez megkönnyíti a zseblámpa gyors megtalálását sátorban, hátizsákban, járműben vagy korlátozott fényviszonyú helyiségekben.
szilárd ház, por- és fröccsenésállóság
A zseblámpa szilárd szerkezete 1 méteres magasságból történő leejtésnek is ellenáll. A ház alsó részén egy erős mágnes található, amelynek köszönhetően a zseblámpa fémfelületekhez rögzíthető. A modell az IP65 szabványnak megfelelően tömített, ami teljes porvédelmet és vízállóságot biztosít különböző irányokból érkező, percenként legfeljebb 12,5 literes vízáram ellen.
6 fehér fény üzemmód, 2 vörös fény üzemmód
Üzemmódok/teljesítmény/világítási idő fehér fény:
- Turbo/700 - 200 lumen/0,5 perc + 1,5 óra
- High/150 lumen/2 óra
- Med/50 lumen/6 óra
- Low/1 lumen/50 óra
- Stroboszkóp /700 lumen
- SOS/150 lumen
Üzemmódok/teljesítmény/világítási idő vörös fény:
- High/80 - 30 lumen/0,5 perc + 2 óra
- Low/1 lumen/30 óra
beépített 3,7 V-os, 1000 mAh kapacitású akkumulátor, vezeték nélküli töltés
A zseblámpa egy 3,7 V-os, 1000 mAh kapacitású akkumulátorral működik. A töltés vezeték nélkül történik a mellékelt, 3000 mAh kapacitású töltőtok segítségével. A tok alumíniumból készült, és klasszikus USB-C kábellel tölthető. A vezeték nélküli töltési funkciónak köszönhetően az X3 Pro modell lehetővé teszi az akkumulátor töltését indukciós töltőállomás vagy okostelefon segítségével is.
Az elektronikus védelmi rendszer megakadályozza a túlmelegedést a Turbo üzemmódban: 30 másodperc után csökkenti a teljesítményt, ami 200 lumenes fényerőt biztosít.
Elektronikus kijelző, forgatható fej, rugós kapocs
A zseblámpa 180 fokkal forgatható fejjel rendelkezik, ami lehetővé teszi a kívánt világítási szög beállítását. A beépített LCD-kijelzőn könnyen ellenőrizhető az akkumulátor töltöttségi szintje és az aktuális világítási mód. A rugós kapocs lehetővé teszi a zseblámpa övhöz, zsebhez vagy hátizsákhoz való rögzítését, így kényelmesen hordozható.
Készlet elemei
- Wuben X3 Pro White zseblámpa + Aluminium Charging Box
- töltőtok
- pánt
- használati útmutató
főbb jellemzők
- fényerő: akár 700 lumen
- hatótávolság: akár 102 méter
- 6 fehér fénymód
- 2 vörös fénymód
- IP65 védelmi osztály
- üzemidő: akár 50 óra
- vezeték nélküli töltés
MILITARY a Wuben márka kizárólagos forgalmazója
A Wuben egy olyan márka, amely több mint harminc éves tapasztalattal rendelkezik modern zseblámpák és világítási kiegészítők készítésében, fejlett technológiákat és tartósságot ötvözve. Az ajánlat EDC modelleket, taktikai zseblámpákat, fénylámpákat és speciális kialakításokat tartalmaz, amelyek gyakran olyan funkciókkal vannak felszerelve, mint például a fényáramlás szabályozása vagy vészhelyzeti módok, beleértve az SOS-t. A gyártásban tartós, repülőgép-minőségű alumíniumot használnak, és a burkolatok megfelelnek az IPX vízállósági szabványoknak, így még a megterhelő körülmények között is megbízhatóságot biztosítanak. A Wuben felszerelést mind a profi felhasználók, mind a szabadtéri rajongók értékelik. A vállalat közösségi tevékenységekben is részt vesz a "Light Up Your Life" kezdeményezés keretében, amely világítást biztosít a természeti katasztrófák sújtotta közösségeknek.
| Maximális fénysugár | 700 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 0,5 + 90 min |
| Üzemidő magas üzemmódban | 2 óra |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 50 óra |
| Áramellátás típusa | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 1000 mAh Akkumulátor |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | műanyag |
| Mágnes | Igen |
| Fő szín | White |
| Fényszín | Fehér, Piros |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 65 |
| Klipsz készletben | Igen |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Nem |
| Hosszúság | 70 mm |
| Átmérő | 35 mm |
| Súly | 65 g |
| EAN | 6971196511745 |
| Manufacturer code | WUBEN X3PRO WHITE |
| Márka | Wuben |
| EAN |