Nagyszerű és praktikus zseblámpa, ideális mindennapi használatra. Az Olight I3T Eos modellről váltottam erre a jobb akkumulátor és nagyobb teljesítmény miatt. Egyetlen hátránya, hogy a házban nincs töltőcsatlakozó – az akkumulátort ki kell venni.
Wuben PL01 zseblámpa Black - 650 lumen
Könnyű és kompakt zseblámpa toll formájában. Nagy teljesítményű 315D LED-del van felszerelve, amely képes kibocsátani akár 650 lumen fényerőt.Az innovatív reflektor magas színvisszaadási tényezőt kínál CRI>90 szinten, ami valósághű színeket biztosít a megvilágított tárgyak számára.
alumínium burkolat, ip68 szabvány, ütésállóság és klipsz
A zseblámpa teste könnyű, tartós repülőgépipari alumíniumból készült, és katonai osztályú HAIII eloxálással is bevonták. A magas IP68 védettségi osztály garantálja a merülés állóságát 2 méter mélységig 60 percig. Továbbá, az eszköz ütésálló 2 méter magasságból való zuhanás esetén is. A burkolaton található egy rugalmas, kétirányú klipsz, amely lehetővé teszi a zseblámpa szélének zsebre vagy más felszerelési elemre való rögzítését.
4 működési mód, egyszerű kezelhetőségű gomb
Munkamód / teljesítmény / üzemidő:
- High / 650-150 lumen / 1 min - 60 min
- Med / 150 lumen / 2 h 30 min
- Low / 50 lumen / 7 h
- Moon / 1 lumen / 125 h
A korpusz végén egy egyszerűen kezelhető gomb található, amellyel megváltoztatható a működési mód, valamint be- és kikapcsolható az eszköz.
akkumulátoros táplálás és aranyozott rugó
A zseblámpa 650 mAh kapacitású akkumulátorral működik, amely szükség esetén kicserélhető két darab AAA elemmel. Az akkumulátornak USB-C töltőcsatlakozója van, és LED jelzi a töltöttségi szintet.
legfontosabb jellemzők
- teljesítmény akár 650 lumen
- nagy teljesítményű 315D LED
- magas CRI a jobb színekért
- könnyű és kompakt
- 4 működési mód
- rugalmas klipsz
- tartós alumíniumból készült
- IP68 szabvány
- ütésállóság akár 2 méterről
- akkumulátoros vagy elemes táplálás
MILITARY a Wuben márka kizárólagos forgalmazója
A Wuben egy olyan márka, amely több mint harminc éves tapasztalattal rendelkezik modern zseblámpák és világítási kiegészítők készítésében, fejlett technológiákat és tartósságot ötvözve. Az ajánlat EDC modelleket, taktikai zseblámpákat, fénylámpákat és speciális kialakításokat tartalmaz, amelyek gyakran olyan funkciókkal vannak felszerelve, mint például a fényáramlás szabályozása vagy vészhelyzeti módok, beleértve az SOS-t. A gyártásban tartós, repülőgép-minőségű alumíniumot használnak, és a burkolatok megfelelnek az IPX vízállósági szabványoknak, így még a megterhelő körülmények között is megbízhatóságot biztosítanak. A Wuben felszerelést mind a profi felhasználók, mind a szabadtéri rajongók értékelik. A vállalat közösségi tevékenységekben is részt vesz a "Light Up Your Life" kezdeményezés keretében, amely világítást biztosít a természeti katasztrófák sújtotta közösségeknek.
| Maximális fénysugár | 650 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 1 + 60 min |
| Üzemidő magas üzemmódban | 150 min |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 125 óra |
| Áramellátás típusa | Cserélhető akkumulátor + elem |
| Akkumulátor/elem típusa | 1x Akkumulátor |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | alumínium |
| Mágnes | Nem |
| Fő szín | Black |
| Fényszín | Fehér |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 68 |
| Klipsz készletben | Igen |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Nem |
| Hosszúság | 134.9 mm |
| Átmérő | 14,9 mm |
| Súly | 45 g |
| EAN | 6971196512629 |
| Manufacturer code | PL01 BLACK |
| Márka | Wuben |
| EAN |
Értékelések fotókkal
Értékelés összefoglalása
Vélemények száma: 2
-
-
Egy kis és sokoldalú zseblámpa a színérzékeny munkákhoz (minden olyan tevékenységhez, amely tökéletes színvisszaadást igényel) a magas színvisszaadási indexének köszönhetően. Teszteltem a gyári újratölthető akkumulátorral, de AAA elemmel és Ni-Mh újratölthetőkkel is, és mindegyikkel elegendő fényt kaptam. Fontos megemlíteni, hogy a legnagyobb fényerő csak a gyártó által biztosított akkumulátorral vagy kompatibilis típussal érhető el, míg AAA elemek használatával csak a többi üzemmód érhető el. Nagyon szép a szórása, gyakorlatilag bevilágítja az egész nappalim, de van egy jól definiált középpontja is, amely szépen beleolvad a szórt fénybe. Ez nem egy árvízfény, de elég nagy szórással rendelkezik ahhoz, hogy kiváló EDC legyen, főleg, hogy a 650 lumen nagy segítséget nyújt kültéri tevékenységekhez az otthon közelében. Ajánlom ezt a zseblámpát kis mérete és nagy fényereje miatt, de a magas CRI kibocsátója miatt is.
No reviews