Nagyszerű választás, ha könnyű, mégis masszív tollat keresünk mindennapi használatra. Jól nyílik, a kattintó mechanizmus nagyon kielégítő. Kiváló minőségű termék, és jó patronokhoz illik.
Civivi C-Quill CP-01A taktikai toll - Black
Ez a toll vészhelyzetekben üvegtörő eszközként is használható. Fekete alumíniumból készült, amely könnyű, tartós, ellenáll a sérüléseknek és a korróziónak, így biztosítva a tartósságot a mindennapi használat során.
Texturált felület, Schmidt P900M betét, üvegtörő eszköz
A speciális texturált felület biztos fogást nyújt írás vagy nehezebb körülmények közötti használat során. Az ellenkező végén élesen végződő hegy található, amely vészhelyzetekben üvegtörő eszközként szolgál. A toll könnyen a zsebébe rögzíthető a klipsz segítségével.
Bolt-Action típusú kilökő mechanizmus került alkalmazásra. A Schmidt P900M fekete tintájú betét lehetővé teszi a sima írást bármilyen körülmények között.
Főbb jellemzők
- tartós alumíniumból készült
- texturált felület
- Schmidt P900M betét
- üvegtörő eszköz
| Anyag | Rozsdamentes acél |
|---|---|
| Fő szín | Black |
| Súly | 26 g |
| Klipsz hordáshoz | Igen |
| Hosszúság | 128 mm |
| Átmérő | 11 mm |
| Írószer típusa | Toll |
| Tinta színe | Fekete |
| Kupak | Nem |
| Betét típusa | Schmidt P900M |
| Üvegütő | Igen |
| EAN | 602573774465 |
| Manufacturer code | CP-01B |
| Márka | WE Knife |
| EAN |