A kés nagyon kényelmes mind vágáshoz, mind evéshez. Éles, és könnyen élezhető. Szép, pasztell árnyalata van, ami jól illik az étkészletemhez. Határozottan ajánlom ezt a terméket.
Victorinox Swiss Modern konyhai kés Mint Green 11 cm - sima penge, lekerekített heggyel
Konyhakés, amely svájci precizitást és tartósságot ötvöz minimalista dizájnnal. Simára csiszolt penge kiváló minőségű rozsdamentes acélból készült. Kiegyensúlyozott kialakításának és könnyű felépítésének köszönhetően optimális vágásirányítást biztosít, és egyaránt helytáll professzionális és otthoni konyhában.
ergonomikus polipropilén nyél
Zöld színű, ergonomikusan formázott nyél, polipropilénből, amely kényelmes fogást biztosít. Az anyag strapabíró és könnyen tisztítható. A kés mosogatógépben mosható.
Főbb jellemzők
- könnyű súly
- megfelelően kiegyensúlyozott szerkezet
- strapabíró rozsdamentes acélból készült penge
- tartós polipropilén nyél
- mosogatógépben mosható
MILITARY a Victorinox márka hivatalos kereskedője.
A Victorinox egy svájci márka, amelynek hagyományai 1884-ig nyúlnak vissza, világszerte a híres svájci hadsereg zsebkés alkotójaként – az egyik legismertebb multifunkcionális eszköz. Az ikonikus zsebkések mellett a kínálat kiváló minőségű konyhakéseket, órákat és utazótáskákat is tartalmaz. A márka minden terméke a részletekre és a kidolgozottság minőségére való odafigyeléssel készül, ami tartósságot és megbízhatóságot jelent. A Victorinox folyamatosan újít, művészeket és tervezőket von be, hogy egyedi kollekciókat hozzanak létre, amelyek a funkcionalitást ötvözi a modern dizájnnal való megközelítéssel.
| Zár típusa | Fix penge |
|---|---|
| Penge acél | Rozsdamentes |
| Markolat anyaga | Polipropilén |
| Nyitás módja | Fix penge |
| Korrózióállóság | Nagyon jó |
| Tompulási ellenség | Alacsony |
| Súly | 29 g |
| Penge típusa | Sima |
| Penge profil | Egyéb |
| Pengehossz | 110 mm |
| Stílus | Konyha |
| Kés típusa | Fix pengével |
| Teljes hossz | 221 mm |
| EAN | 7613329150511 |
| Manufacturer code | 6.9006.1141 |
| Márka | Victorinox |
| EAN |
Értékelések fotókkal
Értékelés összefoglalása
Vélemények száma: 2
-
-
Nagyon jó konyhai kés. Könnyű, éles és jó minőségű acélból készült. Még a mosogatógépben való mosás sem árt neki. Ez egy kiváló termék, amely állandó helyet kapott a konyhámban.
No reviews