Kiválóan használható kisebb konyhai feladatokhoz. A penge vékony, ezért nem akad el az ételekben, és a fogaknak köszönhetően a lágyabb élelmiszerekkel is könnyedén megbirkózik. Magas minőségű és nagyon praktikus termék.
Victorinox Swiss Modern konyhai kés Black 12 cm - fogazott, éles heggyel
Konyhakés, amely ötvözi a svájci precizitást és tartósságot a minimalista dizájnnal. Magas minőségű rozsdamentes acélból készült fogazott pengevel felszerelt. A kiegyensúlyozott kialakítás és a könnyű szerkezet optimális irányítást biztosít a vágás felett, így mind a professzionális, mind az otthoni konyhában megállja a helyét.
ergonomikus polipropilén nyél
Ergonomikusan kialakított, fekete színű nyél, amely polipropilénből készült, kényelmes fogást biztosít. Az anyag ellenálló a sérülésekkel szemben és könnyen tisztítható. A kést mosogatógépben lehet mosni.
legfontosabb jellemzők
- alacsony súly
- megfelelően kiegyensúlyozott kialakítás
- tartós rozsdamentes acél penge
- fogazott penge éles csúccsal
- tartós polipropilén nyél
- mosogatógépben mosható
MILITARY a Victorinox márka hivatalos kereskedője.
A Victorinox egy svájci márka, amelynek hagyományai 1884-ig nyúlnak vissza, világszerte a híres svájci hadsereg zsebkés alkotójaként – az egyik legismertebb multifunkcionális eszköz. Az ikonikus zsebkések mellett a kínálat kiváló minőségű konyhakéseket, órákat és utazótáskákat is tartalmaz. A márka minden terméke a részletekre és a kidolgozottság minőségére való odafigyeléssel készül, ami tartósságot és megbízhatóságot jelent. A Victorinox folyamatosan újít, művészeket és tervezőket von be, hogy egyedi kollekciókat hozzanak létre, amelyek a funkcionalitást ötvözi a modern dizájnnal való megközelítéssel.
| Zár típusa | Fix penge |
|---|---|
| Penge acél | Rozsdamentes |
| Tok készletben | Nem |
| Klipsz hordáshoz | Nem |
| Markolat anyaga | Polipropilén |
| Nyitás módja | Fix penge |
| Korrózióállóság | Nagyon jó |
| Tompulási ellenség | Alacsony |
| Súly | 32 g |
| Penge típusa | Fogazott |
| Penge profil | Egyéb |
| Pengehossz | 120 mm |
| Stílus | Konyha |
| Kés típusa | Fix pengével |
| Teljes hossz | 232 mm |
| EAN | 7613329115794 |
| Manufacturer code | 6.9003.12W |
| Márka | Victorinox |
| EAN |