Remekül kidolgozott, masszív anyag. Nagyon éles. Szerintem elengedhetetlen konyhai felszerelés. A feleségem nagyon elégedett vele. Határozottan ajánlom.
Könnyű és kézreálló kés, amely megbízható és sokoldalú eszközt jelent minden konyhában. Az ergonomikusan kialakított, csúszásmentes markolat tartós PPC (kopolimer polipropilén) műanyagból készült. Ez biztos fogást tesz lehetővé, még akkor is, ha a kezek nedvesek vagy zsírosak.
A fogazott kés éles csúccsal kiválóan alkalmas zöldségek és gyümölcsök szeletelésére, a Victorinox által használt acél pedig sokáig éles marad és könnyen élezhető.
Műszaki adatok
Szín: fekete
Penge: rozsdamentes acél
Pengehossz: 100 mm
Súly: 26 g
Penge: fogazott
Gyártó: Victorinox, Svájc
MILITARY a Victorinox márka hivatalos kereskedője.
A Victorinox egy svájci márka, amelynek hagyományai 1884-ig nyúlnak vissza, világszerte a híres svájci hadsereg zsebkés alkotójaként – az egyik legismertebb multifunkcionális eszköz. Az ikonikus zsebkések mellett a kínálat kiváló minőségű konyhakéseket, órákat és utazótáskákat is tartalmaz. A márka minden terméke a részletekre és a kidolgozottság minőségére való odafigyeléssel készül, ami tartósságot és megbízhatóságot jelent. A Victorinox folyamatosan újít, művészeket és tervezőket von be, hogy egyedi kollekciókat hozzanak létre, amelyek a funkcionalitást ötvözi a modern dizájnnal való megközelítéssel.
| Zár típusa | Fix penge |
|---|---|
| Penge acél | Rozsdamentes |
| Tok készletben | Nem |
| Klipsz hordáshoz | Nem |
| Markolat anyaga | Műanyag |
| Nyitás módja | Fix penge |
| Korrózióállóság | Nagyon jó |
| Tompulási ellenség | Alacsony |
| Súly | 26 g |
| Penge típusa | Fogazott |
| Penge profil | Egyéb |
| Pengehossz | 100 mm |
| Stílus | Konyha |
| Kés típusa | Fix pengével |
| EAN | 7613329150436 |
| Manufacturer code | 6.9003.10W |
| Márka | Victorinox |
| EAN |