TigerWood Szitakötő V1 Pocket függőágy szúnyoghálóval - Desert
Turisztikai függőágy 300 x 150 cm-es méretben. Strapabíró poliészter szövetből készült, amely alacsony súlyával és nedvességállóságával tűnik ki. A szerkezet lehetővé teszi a függőágy felfüggesztését akár 7 méter távolságra a fák között.
Masszív szerkezet, maximális terhelés
A karimatát belül elhelyezni jelentősen növeli a használati kényelmet. A maximális terhelés 230 kg, amely stabilitást és kényelmet biztosít. Az egyszerű szerelési rendszer lehetővé teszi a függőágy gyors és problémamentes felállítását különböző körülmények között.
Integrált szúnyogháló, feszítőzsinór szabályozás
Állítható szúnyogháló mely a függőágyba van integrálva, hatékony védelmet nyújt a rovarok és bogarak ellen, és a részleges kinyitási lehetőség növeli a használati kényelmet. Szükség esetén a szúnyoghálót el lehet rejteni egy speciális zsebben, amely a felső részen található. A feszítőzsinór szabályozási tartománya 2,49 m és 2,95 m között van.
Kompakt méret, tágas belső zseb
Összehajtva kevés helyet foglal, súlya mindössze 800 g. Azoknak az outdoor kedvelőknek terveztük, akik felszerelésüket hátizsákban hordják és fontos számukra a terhelés minimalizálása.
Funkcionális zseb a függőágy központi részén elhelyezve kényelmes tárolóhelyet biztosít kisebb tárgyaknak, mint például egy zseblámpa, pénztárca vagy telefon.
Főbb jellemzők
- nem elasztikus poliészter szövetből készül
- állítható feszítőzsinór szúnyoghálóval
- a függőágy akár 7 méterre is felfüggeszthető a fák között
- kompakt méretek
- belső zseb
- maximális terhelés 230 kg
MILITARY a TigerWood márka prémium kereskedője.
A TigerWood egy európai márka, amely megbízható minőségéről és felelős gyártásáról ismert. Szakosodott függőágyak, ponyvák, turistafőzők és terepjáró ruházat tervezésére specializálódott, gyakorlati tapasztalatokra alapozva, amelyeket a bozótművészeti expedíciók során szerzett tapasztalataihoz építenek. A felszerelést igényes teszteknek vetik alá – a zászlóshajó Bear függőágy átment egy tartály részvételével. A függőágyak integrált szúnyoghálókkal vannak felszerelve, a Piran sorozat kályhái pedig kompakt formájukkal, tartósságukkal tűnnek ki. A márka a funkcionalitásra, megbízhatóságra és a felhasználók valós igényeire összpontosít, miközben a természet felelős használatát népszerűsíti. Ennek a megközelítésnek köszönhetően a TigerWood egyre nagyobb elismerést szerez a szabadtéri és túlélő-rajongó közösségben.
| Súly | 800 g |
|---|---|
| Szín/Álcázás | Bézs árnyalatai |
| Méret kicsomagolva | 300 x 150 cm |
| Szállítási huzat | Igen |
| Anyag | Poliészter |
| Maximális terhelés | 230 kg |
| Szúnyogháló | Igen |
| Zseb a felszerelés tárolására | Igen |
| EAN | 5904988198801 |
| Manufacturer code | DSRT |
| Márka | TigerWood |
| EAN |