Ticket To The Moon Original függőágy - Army Green/Green Apple
Tartós, zöld színű, 200 x 320 cm méretű függőágy, amely légáteresztő és gyorsan száradó ejtőernyős nejlonból készült, emellett Oeko-Tex Standard 100 szabvány igazolja minőségét. Összecsomagolva kevés helyet foglal, súlya pedig mindössze 600 g. A függőágy akár 200 kg terhelést is elbír, miközben magas szintű kényelmet biztosít. Kiváló választás kempingezéshez, gyalogtúrákhoz vagy kerti pihenéshez.
Magas szakítószilárdságú anyag
A függőágy nejlon anyaga, amely háromrétegű varrással lett megerősítve, hipoallergén tulajdonságokkal rendelkezik, és nem okoz bőrirritációt. Rugalmas szálakból áll, amelyek optimális illeszkedést biztosítanak, valamint magas szakítószilárdságot és szennyeződés-ellenállást.
Praktikus kialakítás
Kialakítása lehetővé teszi, hogy a belsejébe túramatrac legyen elhelyezhető, ami jelentősen növeli a felhasználó hőkomfortját. Összehajtva kevés helyet foglal, súlya mindössze 600 g. A függőágy akár 200 kg terhelést is kibír, magas komfortot biztosítva. A függőágy közepén elhelyezett praktikus zseb kényelmes tárolást tesz lehetővé olyan mindennapi tárgyak számára, mint a zseblámpa, kulcsok, pénztárca vagy telefon.
A készlet tartalma
A készlet tartalmaz egy szállító tokot és két S alakú rögzítő horgot, amelyek rozsdamentes acélból készültek.
Legfontosabb jellemzők
- erős nejlon anyag
- szállító tok és két S alakú horog a készletben
- gondosan megtervezett konstrukció
- kis méretek és alacsony súly
- egyszerű összeszerelés
- Oeko-Tex Standard 100 tanusítvánnyal rendelkező termék
- praktikus zseb
| Súly | 600 g |
|---|---|
| Szín/Álcázás | Zöld árnyalatai |
| Méret kicsomagolva | 320 x 200 cm |
| Szállítási huzat | Igen |
| Anyag | Nejlon |
| Maximális terhelés | 200 kg |
| Szúnyogháló | Nem |
| Zseb a felszerelés tárolására | Igen |
| UV védelem | Nem |
| Felfüggesztés | Igen |
| Hőszigetelés | Nem |
| Fő szín | Army Green |
| További szín | Green Apple |
| EAN | 669423622093 |
| Márka | Ticket to the Moon |
| EAN |