Ticket To The Moon King Size függőágy - Brown/Brown
Ellenálló szerkezetű függőágy barna színben, 230 x 320 cm méretben, légáteresztő és gyorsan száradó, Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvánnyal rendelkező ejtőernyős nylonból készült. Összehajtva kicsi méretű és mindössze 700 g súlyú. A függőágy legfeljebb 200 kg súlyt bír el, így magas komfortot biztosít a használat során. Ideális túrázásra, kempingezéshez, gyalogtúrázáshoz vagy pihenéshez a kertben.
Masszív anyag
A három rétegben varrott nejlon anyag, amely a függőágy alapanyagát képezi, hipoallergén tulajdonságokkal rendelkezik és kellemes a bőr számára. Az anyag szerkezetét alkotó rugalmas szálak optimális illeszkedést, magas ellenállást biztosítanak a mechanikai sérülésekkel és szennyeződésekkel szemben.
Ötletes konstrukció
A függőágy lehetővé teszi túramatrac elhelyezését, ami jelentősen javítja a hőkomfortot. Összehajtva könnyen elfér a hátizsákban, kevés helyet foglal és mindössze 700 g súlyú. A függőágy legfeljebb 200 kg terhelést bír el, és nagy komfortot nyújt. A függőágy középső részén található egy praktikus zseb, amely megkönnyíti apró tárgyak, például lámpa, kulcsok, pénztárca vagy telefon tárolását.
Készlet elemei
A készlethez tartozik egy szállító tok és két rozsdamentes acél S-kampó a rögzítéshez.
Főbb jellemzők
- erős nejlon anyag
- méretek 230 x 320 cm
- szállító tok és két S-kampó a készletben
- átgondolt konstrukció
- kicsi méretek és alacsony súly
- egyszerű összeszerelés
- Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvánnyal rendelkező termék
- praktikus zseb
| Súly | 700 g |
|---|---|
| Szín/Álcázás | Barna árnyalatai |
| Méret kicsomagolva | 320 x 230 cm |
| Szállítási huzat | Igen |
| Anyag | Nejlon |
| Maximális terhelés | 200 kg |
| Szúnyogháló | Nem |
| Zseb a felszerelés tárolására | Igen |
| UV védelem | Nem |
| Felfüggesztés | Igen |
| Hőszigetelés | Nem |
| Fő szín | Brown |
| További szín | Brown |
| EAN | 727670929782 |
| Márka | Ticket to the Moon |
| EAN |