A termék tartós, még egy 30 kg-os nehéz hátizsáknál sem oldódik ki. Segített tehermentesíteni a vállakat hosszabb séta során. Akkor is hibátlanul működik, ha homok kerül bele vagy olajjal szennyeződik.
vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
Kiváló minőségű gyorskioldó típusú csat, amelyet 50 cm széles szalagokra terveztek. Acetálból készült, amely egy olyan anyag, amely nagyon magas ellenállással jellemezhető a mechanikai sérülésekkel és deformációkkal szemben, még alacsony hőmérsékleten is.
Műszaki adatok
Rendeltetés: 50 mm-es szalagokra
Szín: Olive
Anyag: acetál
Méret: 8 x 6 cm
Súly: 34 g
Gyártó: Tasmanian Tiger, Németország
MILITARY a tasmanian tiger márka prémium kereskedője.
A Tasmanian Tiger egy német márka, amely professzionális taktikai felszerelések fejlesztésére specializálódott, és kifejezetten a hadsereg, a rendőrségi alakulatok és a mentőszolgálatok számára szolgál. 1999-ben alapították a Tatonka GmbH részeként, és tevékenysége kezdete óta folyamatosan a minőségre, precizitásra és a teljes ellenőrzésre összpontosít a termelés minden szakaszában. Az ajánlat között m.in más harci hátizsákok, taktikai mellények, orvosi táskák, moduláris táskák és a MOLLE rendszerhez kompatibilis kiegészítők széles választéka is szerepel. A márkanév a kihalt tasmaniai tigrisre utal – az erő, az állóképesség és a nehéz körülmények között való túlélés szimbóluma. A tasmanian Tiger berendezést világszerte elismerik a felhasználók körében, mivel egyet jelentenek a terepen és az üzemeltetési tevékenységekben a megbízhatósággal.
| Súly | 34 g |
|---|---|
| Szín/Álcázás | Zöld árnyalatai |
| Övszélesség | 50 mm |
| Anyag | acetal |
| Fő szín | Olive |
| Méret | 8 x 6 cm |
| Csat típusa | Retesz |
| EAN | 4013236007282 |
| Manufacturer code | 7884.331.UNI |
| Márka | Tasmanian Tiger |
| EAN |