Főként kíváncsiságból és kipróbálásra vettem. Elégedett vagyok a vásárlással. Gyorsan fel lehet forralni benne a vizet, és szinte bármit bele lehet tenni, ami éppen kéznél van. Könnyen összecsukható, és nem foglal sok helyet a hátizsákban. A kényelmes tok megkönnyíti a szállítást, és megvédi a többi felszerelést az esetleges szennyeződéstől.
A Samotny Wilk túrakályha, amelyet a Survival Kettle lengyel márka gyártott. Két elemből áll - tűztérből és felsőrészből. A felsőrészt acéllemezből készítették, amelyet a felső részen meghajlítottak. Ennek köszönhetően a kályhára helyezhetünk kisebb és nagyobb edényt is (például menázsét, bögrét, stb.).
A modellt úgy építették meg, hogy a felsőrész elférjen a tűztér belsejében. Ennek köszönhetően az összecsukható kályha kompakt méretű. Könnyedén bepakolható a hátizsákba és magunkkal vihető a terepre, például túrára, túlélőtáborra, táborozásra vagy kajaktúrára. Tüzelőanyagként fa, tűlevél, levél, kéreg, toboz, száraz nád, fű, szalma, papír vagy más általánosan elérhető ingyenes szilárd tüzelőanyag használható.
A készletben található egy szállítótáska.
Műszaki adatok
Szín: ezüst
Magasság (kinyitva): 11 cm
Magasság (összecsukva): 6 cm
Átmérő: 16 cm
Súly: 240 g
Gyártó: Survival Kettle, Lengyelország
| Súly | 240 g |
|---|---|
| Méret kicsomagolva | 110 x 160 mm |
| Szállítási huzat | Igen |
| Anyag | Acél |
| Méret | 60 x 160 mm |
| Összecsukható | Igen |
| Üzemanyag típusa | Szilárd tüzelőanyag |
| Fazék készletben | Nem |
| EAN | 2007696519050 |
| Márka | Survival Kettle |
| EAN |
Értékelések fotókkal
Értékelés összefoglalása
Vélemények száma: 4
-
-
Melegen ajánlom – kicsi, de nagyon kényelmes.
-
A főző tényleg rendben van – egyszerű használni, de nagyon praktikus.
-
Még nem volt alkalmam kipróbálni a főzőt, de jó minőségű készüléknek tűnik. Valóban nagyon kevés helyet foglal. Ajánlom.
No reviews