Nagyszerű zseblámpa, háromféleképpen lehet rögzíteni ARCH típusú (Hi-Cut) ballisztikus sisakhoz (szín: OD Green - Protection Group DK): közvetlenül az arc sínre, klipsszel a huzathoz, vagy tépőzárral a dedikált tartóba.
Könnyű és kompakt taktikai lámpa, amely ARC rögzítéssel felszerelhető sisakokra és sínekre. LED diódával van felszerelve, amely 57 és 76 lumen közötti fényáramot biztosít, és 28 m hatótávolságú, valamint IR fényt bocsát ki. A fej rugalmas karon helyezkedik el, amely lehetővé teszi a fény beesési szögének könnyű szabályozását.
A külső nyomógombos kapcsoló megkönnyíti az indítást és leállítást dinamikus helyzetekben és az intenzitás szabályozását, míg a forgó gomb megakadályozza a mód véletlen változtatását.
A lámpa 6 munkamóddal van felszerelve, beleértve: 1 fehér fényt (High), 3 színes fényt (Red Light, Green Light), amelyek nagy távolságból láthatatlanok, és 1 láthatatlan infravörös fényt kibocsátó módot (IR, IFF IR). Beépített IFF (Friend or Foe Identification) rendszerrel rendelkezik, amely lehetővé teszi a barát vagy ellenség gyors azonosítását.
Az erős műanyag burkolat csúszásmentes tulajdonságokkal rendelkezik, ami megkönnyíti a lámpa kezelését még kesztyűben is, valamint ellenáll a 3 méter magasan történő leejtéseknek. A lámpa megfelel az MIL-STD-810H és IP67 szabványoknak, ami teljes porvédelemmel és legfeljebb 1 méter mélységig 30 percig történő vízmerítési védelemmel biztosít. A diódát tartós lencse védi, amely polikarbonátból készült.
Ez a modell alkáli vagy lítium AA vagy CR123A elemmel működtethető.
Üzemmódok / időtartam alkáli AA elemmel:
- High / 57 lumen / 3 h 40 min,
- Blue Light / 8 lumen / 6 h,
- Red Light / 9 lumen / 19 h,
- Green Light / 20 lumen / 5 h,
- IR / 940 nm / 20 h.
Üzemmódok / időtartam lítium AA elemmel:
- High / 57 lumen / 6 h,
- Blue Light / 8 lumen / 13 h,
- Red Light / 9 lumen / 10 h,
- Green Light / 20 lumen / 13 h,
- IR / 940 nm / 33 h.
Üzemmódok / időtartam CR123A elemmel:
- High / 76 lumen / 5 h,
- Blue Light / 8 lumen / 35 h,
- Red Light / 9 lumen / 19 h,
- Green Light / 20 lumen / 13 h,
- IR / 940 nm / 32 h.
Tudnivalók
Burkolat: műanyag
Fényforrás: LED dióda
Hatótáv: 28 m
Áramforrás: AA, CR123A
Méret: 140 × 22 × 46 mm
Tömeg: 72 g
Gyártó: Streamlight, USA
MILITARY a Streamlight márka forgalmazója.
A Streamlight egy amerikai specializált hordozható világításgyártó, amely 1973 óta van piacon. A márka a zseblámpák tervezésére fókuszál egyenruhás szolgálatok, mentőszolgálatok és ipar számára. Minden modellt szoros együttműködésben fejlesztenek a végfelhasználókkal, ami gyakorlati megoldásokat és magas funkcionalitást eredményez a területen. Innovatív megközelítésének köszönhetően a vállalat több mint 150 szabadalommal és több mint 100 bejegyzett védjegytel büszkélkedhet. A márka történetének egyik áttörő pillanata egy 1 millió kandála kereső zseblámpa fejlesztése volt, amely eredetileg az Apollo programhoz készült, NASA technológián alapult. A Streamlight kínálata között m.in többek között taktikai TLR zseblámpák lézerirányzékkal, belső biztonságban ATEX-kompatibilis modellek, hosszú hatótávolságú reflektorok, valamint megbízható sisak- és fejfedőtervezések találhatók. A márka termékeit világszerte megbíznak tűzoltók, katonák és rendőrök.
| Maximális fénysugár | 76 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 5 óra |
| Üzemidő magas üzemmódban | 6 óra |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 33 óra |
| Áramellátás típusa | Elem |
| Akkumulátor/elem típusa | 1x CR123A |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | műanyag |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér, Piros, Zöld |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 67 |
| Klipsz készletben | Igen |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Nem |
| Hosszúság | 140 mm |
| Átmérő | 21,8 mm |
| Súly | 72 g |
| EAN | 080926143074 |
| Manufacturer code | 14307 |
| Márka | Streamlight |
| EAN |