Bár kicsi, és műanyag borítású, mégis nagyon stílusos kinézete van. Remekül használható mindennapi öltönyös késként, és EDC feladatát is hibátlanul teljesíti. Végül is egy Schrade, így a minőség garantált.
Szállítás: Nincs raktáron
5 170 Ft
Elfogyott - keress hasonló termékeket
vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
Schrade Imperial Medium Stockman zsebkés
Összecsukható EDC (napi szinten hordható) kés, amely három pengével van felszerelve, melyek 3Cr13MoV rozsdamentes acélból készültek. A fő penge Sheep-Foot profillal, és két Clip-Point profillal, melyek körömvájattal nyithatók.
Markolat tartós anyagból, Slipjoint zárral.
Markolat ellenálló műanyagból, acél markolatvégekkel díszítve. A pengéket klasszikus Slipjoint mechanizmussal biztosítják.
Fő jellemzők
- 3Cr13MoV rozsdamentes acél
- sheepfoot, clip-point profilú pengék
- Slipjoint zár
| Hosszúság összecsukva | 85 mm |
|---|---|
| Pengehossz | 63 mm |
| Pengezár | Igen |
| Fogantyúborítás színe | Barna árnyalatai |
| Eszközök száma | 2 n/a |
| Dugóhúzó | Nem |
| Olló | Nem |
| Körömreszelő | Nem |
| Penge acél | 3Cr13MoV |
| Markolat burkoló anyaga | műanyag |
| Fafűrész | Nem |
| Súly | 55 g |
| EAN | 044356205511 |
| Manufacturer code | IMP15S |
| Márka | Schrade |
| EAN |