Nagyszerű termoszbögre. Sokáig megtartja a meleget, kényelmes, és könnyen tisztítható. Őszintén ajánlom, ez az egyik legjobb bögre, amit valaha használtam.
vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
500 ml űrtartalmú termikus bögre, amely tartós rozsdamentes acélból készült és nem szívja magába az ízeket vagy szagokat. A vákuum szigetelésű falak lehetővé teszik, hogy a bögre hosszú ideig megőrizze a benne tárolt italok hőmérsékletét, legyen szó meleg vagy hideg italról.
Légmentesen zárható kupak és véletlen nyitást gátló zár megakadályozzák a kiömlést. Az egyszerű szerkezet kényelmes egykezes nyitást és könnyű mosást, tisztítást biztosít. Továbbá, az alján csúszásgátló szilikon párna található.
A termikus bögrét tesztelték forró, 97,8 fokos folyadék hőtartására. 10 óra elteltével a folyadék hőmérséklete 60,2 fokra csökkent, míg 24 óra múlva 42,5 fokra, miközben az egész idő alatt 20 fokos szobahőmérsékleten tartották.
A bögre anyaga BPA-mentes és nem tartalmaz káros anyagokat.
Technikai adatok
Szín: Narancssárga
Anyag: rozsdamentes acél, szilikon
Űrtartalom: 0,5 l
Méret: 223 x 67 mm
Súly: 215 g
Gyártó: Rockland, Lengyelország
| Súly | 215 g |
|---|---|
| Kapacitás | 500 ml |
| Szín | Egyéb |
| Magasság | 223 mm |
| Átmérő | 67 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Bögre típusa | Termikus |
| Fogantyú | Markolat nélkül |
| Bezárás típusa | Szájrész kupakkal |
| EAN | 5902020307495 |
| Manufacturer code | R360 |
| Márka | Rockland |
| EAN |
Értékelések fotókkal
Értékelés összefoglalása
Vélemények száma: 3
-
-
Nem szivárog, kényelmes a mérete. Könnyű magaddal vinni buszra vagy villamosra, és sokáig élvezheted benne a forró kávét. Egyszerű tisztítani, könnyen szétszedhető.
-
Kiváló termoszbögre. Hosszú ideig megtartja a meleget, így tökéletesen bevált a munkahelyen, erdei kirándulásokon vagy otthon, amikor mindig szeretnénk valami forrót a kezünk ügyében tudni. Ezen az áron mindenkinek melegen ajánlom.
No reviews