vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
Red Dot One Chimera RX hálózsák- Olive
Olívazöld múmia típusú hálózsák, amely kényelmes testhelyzetet és szabad mozgást biztosít alvás közben. Tavaszi és őszi használatra tervezett. Tartós poliészterből készült, és alsó része 12000 mm/m2 vízállósággal rendelkezik. A hálózsák belsejét RX Alu technológiával gazdagították, amely a test által termelt hő visszaverésén alapul, jelentősen javítva a hőkomfortot.
Hőmérsékleti tartományok és használati feltételek
A hálózsák használati hőmérséklete az EN 13537 szabvány szerint meghatározva:
- T-comfort: +4 st. C - a legalacsonyabb hőmérséklet, amelyben egy nő kényelmesen átaludhatja az éjszakát,
- T-limit: -1 st. C - a minimális hőmérséklet, amelyen egy férfi kényelmetlenség nélkül átaludhatja az éjszakát,
- T-extreme: -17 st. C - a legalacsonyabb hőmérséklet, amely túlélhető a hálózsákban. Ez nem ajánlott normál használatra.
tartós poliészter, vízálló alj
A hálózsák külső rétege mechanikai sérülésekkel szemben ellenálló poliészterből készült. A belseje puha, flanelszerű szerkezetű poliészter béléssel van kibélelve, amely kényelmi hőkomfortot biztosít. Az alsó részt magasabb 12000 mm/m2 vízállóságú anyagból készült, amely hatékonyan véd a talaj nedvességétől és a reggeli harmattól.
mikroszálas töltet, RX Alu technológia
A töltet szintetikus poliészter mikroszálból áll, amely hatékony hőszigetelő réteget képez alacsony tömeggel. Az anyag magasabb páratartalom mellett is megőrzi szigetelési képességét, csökkenti a vízfelvételt és gyorsan szárad, növelve ezzel a kényelmet a szabadban. Az izolációs rendszert az RX Alu technológia támogatja, amely hővisszaverő réteget használ, ezáltal kb. 15%-kal növeli a hálózsák hőhatékonyságát anélkül, hogy növelné a töltet térfogatát.
profilozott lábrész, szélesített mellkasi terület
A hálózsák ergonomikus kialakítású, amely kényelmet biztosít a használat során. A profilozott lábrész és a mellkasi illetve csípőrészen szélesített terület magas kényelmet nyújt alvás közben. A hálózsák súlya 1180 gramm, és összenyomva 26 x 16 cm méretűvé válik, ami megkönnyíti a szállítást kiránduló hátizsákban vagy nagyobb táskában. A belső zseb apró tárgyak tárolására alkalmas, és a négy rugalmas stabilizáló hurkolatnak köszönhetően a hálózsák rögzíthető egyenetlen vagy lejtős felületen.
Kétirányú cipzár, Velcro panel
A hálózsák kétirányú cipzárral van felszerelve, amely termikus csíkkal védett, megóv a hőveszteségtől és megakadályozza a cipzár elakadását. Továbbá a cipzár fogantyúja sötétben fénylik, ami megkönnyíti a használatot gyenge fényviszonyok között. A szabályozható kapucni a felhasználóhoz igazítható és korlátozza a hőáramlást kifelé. A kapucni és a gallér különböző vastagságú húzózsinórokkal rendelkeznek, ami megkönnyíti azok kezelését sötét környezetben. A Velcro panel a lábrész és a hálózsák tetején található, a felhasználó azonosítására vagy fényvisszaverő elemek rögzítésére szolgál.
A készlet elemei
- Red Dot One Chimera RX hálózsák - Olíva
- kompressziós zsák
Főbb jellemzők
- tavaszra/őszre tervezve
- hőmérsékleti tartomány -1 és 4 st. C között
- múmia alak
- vízálló alj
- hővisszaverő RX Alu technológia
- kétirányú cipzár termikus csíkkal
- sötétben világító cipzár fogantyú
- különböző kapucni és gallér húzózsinórok
- profilozott lábrész
- kiszélesített mellkasi konstrukció
- stabilizáló hurkok
- állítható kapucni
| Súly | 1180 g |
|---|---|
| Szín/Álcázás | Zöld árnyalatai |
| Méret kicsomagolva | 230 x 84 cm |
| Méret összecsukva | 26 x 16 cm |
| Fő szín | Olive |
| Fő anyag | Poliészter |
| Töltés | Microfibra |
| Hálózsákok összekötési lehetősége | Nem |
| Hálózsák rögzítő oldal | Bal |
| Hálózsák típusa | Múmia |
| T-comfort | 4 Celsius-fok |
| T-limit | -1 Celsius-fok |
| EAN | 8596615001621 |
| Manufacturer code | 43/GRERX |
| Márka | Red Dot One |
| EAN |