Ez a csigás íj valóban jó, nem kerül sokba, könnyű, és a nyilak is nagyon jól repülnek vele. Nagyon tetszik, csak egy kis célzási gyakorlást igényel. Szívből ajánlom!
Könnyű csigás íj, amelyet kifejezetten gyerekek és fiatalok számára terveztek. Az íj erejének beállítása 15 és 20 font (7 - 9 kg) között mozgatható. Használható olyan személyek által, akik most kezdik felfedezni az íjászat világát.
Az íj karjai alumíniumból, a riser pedig üvegszálból készültek. Az ilyen anyagok használatának köszönhetően a Kirupira modell egyszerre strapabíró és nagyon könnyű (mindössze 900 g súlyú!).
A modellt jobbkezesek számára ajánljuk.
A készlet tartalma:
- két 24"-es szénszálas nyíl,
- két tűs irányzék,
- tegez,
- alakarvédő,
- ujjvédő.
Műszaki adatok
Anyaga: üvegszál, alumínium
Ideghossza: állandó
Húzáserő: 15 - 20 lbs (7 - 9 kg)
Húzáshossz: 26" (660 mm)
Íj hossza: 890 mm
Súly: 900 g
Gyártó: Poe Lang, PRC
| Íj típusa | Összetett |
|---|---|
| Maximális feszítőerő | 9 kg |
| Markolat | Kompozit |
| Szerszám anyaga | Alumínium |
| Célkereszt | Igen |
| Tegez fogantyú | Nem |
| Hosszúság | 890 mm |
| Súly | 900 g |
| További kiegészitők a készletben | Igen |
| Löszerek | Igen |
| Húzáshossz | 26 " |
| Íj típusa | Jobbkezesnek |
| EAN | 4710933463273 |
| Manufacturer code | CO-013B |
| Márka | Poe Lang |
| EAN |
Értékelések fotókkal
Értékelés összefoglalása
Vélemények száma: 11
-
-
Remek csigás íj megfizethető áron, ráadásul könnyű, és a nyilak is remekül mennek vele. Nagyon tetszett, bár a pontosságon még érdemes dolgozni. Melegen ajánlom!
-
A felnőtt vásárolta a gyerekeknek és fiataloknak. A legkisebbeknek és a fiatalabb tinédzsereknek jó játéknak bizonyult, de az idősebb kamaszoknak kicsi lehet. Felnőtteknek biztosan túl kicsi – 168 cm magas vagyok és a húzáshossz nem elegendő számomra. Gyerekeknek azonban ajánlom.
-
Nem tartozik a legerősebbek közé – az ereje hasonló a Crossman Sentinel modelléhez. Kezdésnek megfelelő, különösen gyerekeknek. Felnőttek számára viszont túl gyenge lehet, és csak rövid távokra alkalmas. Ennek ellenére ebben az árban nagyon vonzó.
-
Az árhoz képest megfelelő a minősége. A teljesítmény szempontjából egy 9-10 éves gyermeknek elég, de egy 14 éves tinédzsernek már túl gyenge. Érdemes egyből erősebb modellt venni, hogy ne kelljen hamarosan újat vásárolni.
-
Minden rendben. Ajánlom.
-
Ez az íj jól megfelel kezdésnek, hogy kiderüljön, érdekel-e az íjászat. Később érdemes pontosabb felszerelést vásárolni.
-
A lányom elégedett vele, ajánlom ezt a terméket.
-
Ez az íj nagyon jó a kezdők számára. Elég erős, a készletben található nyílvessző akár 300 métert is repülhet. Nagyon ajánlom.
-
Hiányzik a magyar nyelvű használati útmutató. Kérem, tegyék közzé a fordítást a termékoldalon. Az íj kicsit nehéznek tűnik egy 10 éves számára (a „tegez” eltávolítása után), de használat közben még nem lett kipróbálva.
-
Az íj kiváló kezdőknek, kitűnően kidolgozott és nagy élményt nyújt a lövészetben. Kifejezetten ajánlom első íjnak, főleg, hogy az ára is nagyon kedvező.
No reviews