Kicsit nehéz megírni ezt a véleményt. Az íze egyáltalán nem rossz, csak enyhén édes. Abban reménykedtem, hogy majdnem sós keksz íze lesz, de inkább egy enyhén édesített, száraz kekszes szeletre hasonlít. Az állaga nagyon egységes, mintha rengeteg gabonapehely lenne egy falatban.
Piast SU-2 90 g Display speciális kétszersült - 30 db
30 csomagból álló katonai keksz készlet, amelyek a lengyel élelemraktárak részeként tartós kenyérpótlóként szolgálnak, hosszú távú tárolásra és terepen való használatra alkalmasak. Légmentesen csomagolva egyedi nedvességálló csomagolásokba, 90 g-os kiszerelésben, amely véd a nedvességtől és akár több évig is meghosszabbítja a tartósságukat.
Magas energiaérték és tartósság
A kekszek magas energiaértéket és tartósságot biztosítanak, ami hasznos kiegészítővé teszi őket konzervételek, készételek mellé, vagy önálló étkezési lehetőségként krízishelyzetekben. Formájuknak, összetevőiknek és csomagolási módjuknak köszönhetően, a készlet alkalmas szabadtéri tevékenységekhez, túlélési helyzetekhez, vagy élelmiszertartalékként is.
Összetevők
- búzaliszt
- rozsliszt
- inverz cukor
- növényi olaj (pálma)
- glükózszirup
- kömény
- só
- élesztő
Tartalmazhat tejet, tojást, szóját és földimogyorót.
Tápanyagérték 100 g termékben
- energiaérték: 1615,9 kJ/386,2 kcal
- zsír: 6,8 g, ebből telített zsírok: 1,1 g
- szénhidrát: 72,1 g, ebből cukrok: 16,9 g
- fehérje: 8 g
- só: 1,08 g
Legfontosabb jellemzők
- 30 csomagos készlet
- része a lengyel élelemraktáraknak
- alkalmas hosszú távú tárolásra
- légmentesen zárt
- vízálló csomagolás
- magas energiaérték
- nagy tartósság
| Egységérték | 2700 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Pékáru |
| Nettó súly | 2700 g |
| Energiatartalom (kJ) | 1615,9 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 386,2 kcal/100 g |
| Adagok száma csomagban | 30 |
| Fehérje | 8 g/100 g |
| Zsír | 6,8 g/100 g |
| Szénhidrátok | 72,1 g/100 g |
| Cukrok | 16,9 g/100 g |
| Só | 1,08 g/100 g |
| Telített zsírsav | 1,1 g/100 g |
| Étel típusa | Vegetáriánus |
| EAN | 5907049013129 |
| Manufacturer code | 0 |
| Márka | Piast |
| Expiration Date | 2029-01-01 |
| EAN |
Értékelések fotókkal
Értékelés összefoglalása
Vélemények száma: 5
-
-
Már többször is vettem ezeket a kétszersülteket. Tökéletesek bringatúrákra, hegyi kirándulásokra vagy akár munkába is. Biztosan újra őket választom a következő vásárlásomnál.
-
Nagyon jó termék. Sokszor megmentett a munkahelyemen, amikor megéheztem, vagy a hegyi kirándulások során. Vékonyabbak, mint amilyeneket korábban vettem, ezt pozitívumnak tartom, mert érdemes vigyázni a fogakra :) Finomak, szívesen nyúlok utánuk, és nem csak én szeretem őket. Mindig tartok belőlük egy kicsit az autóban, tartalékba. Melegen ajánlom.
-
Nagyon finom íze van, és szépen be van csomagolva. Ideális kétszersült hosszabb utazásokhoz és sétákhoz. Nagy plusz a tartós doboz, ami megkönnyíti a tárolást. Egyetlen hátránya, hogy túl kemények, egy kicsit túl kemények.
-
Ez egy klasszikus termék, KATONAI PANCIROSTALLÉR. Egyértelmű előnye az ára – 30 darabért mindössze 3,33 zł jut egy kekszre. Melegen ajánlom!
No reviews