Könnyű zseblámpa, amely egy hatékony LED CREE XP-L HD V6 diódával van felszerelve, amely 1000 lumen fényerőt és akár 180 m hatótávolságot generál. A test tartós, matt felületű, moletirozott alumíniumból készült, amely megakadályozza, hogy a lámpa kicsússzon a kézből.
A Nitecore TUP lehetővé teszi a felhasználónak, hogy gyorsan váltson az 5 fényerő szint között, és közvetlen hozzáférést biztosít a Turbo módhoz. A lámpa egy kis OLED képernyővel van felszerelve, amelyen számos fontos információ, például a fényerő szint, mód, lumenek, akkumulátor állapota és üzemidő található.
A TUP zseblámpában alkalmazott technológia megelőzi a véletlenszerű bekapcsolódást. A speciális teljes zárolási mód blokkolja a bekapcsolót és az üzemmódváltó gombot. A lámpa feloldásához elegendő hosszabb ideig nyomva tartani a kapcsolót, hogy újra használni lehessen a TUP lámpát.
A táplálást egy 1200 mAh kapacitású Li-Ion akkumulátor biztosítja, amely USB kábelen keresztül tölthető.
Működési módok / Világítási idő:
- 1000 lumen / 15 perc
- 200 lumen / 3 óra
- 65 lumen / 9 óra 45 perc
- 15 lumen / 19 óra
- 1 lumen / 70 óra
Technikai adatok
Fényforrás: LED CREE XP-L HD V6
Maximális teljesítmény: 1000 lumen
Maximális hatótávolság: 180 m
Maximális üzemidő: 70 óra
Áramellátás: 1200 mAh Li-Ion akkumulátor
Hosszúság: 70,3 mm
Fej átmérője: 29,5 mm
Súly: 53,2 g
Gyártó: Nitecore, Kína
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 1000 Lumen |
|---|---|
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 15 min |
| Üzemidő magas üzemmódban | 3 óra |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 70 óra |
| Akkumulátor/elem típusa | 1x Li-Ion |
| Burkolat anyaga | alumínium |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 54 |
| Klipsz készletben | Igen |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Nem |
| Hosszúság | 70,3 mm |
| Átmérő | 29,5 mm |
| Súly | 53 g |
| EAN | 6952506404988 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE TUP GREY |
| Márka | Nitecore |
| EAN |