vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
Nitecore NU45 fejlámpa - 1700 lumen
Fejlámpa fejlett kialakítással, 8 UHE LED diódával, amely elképesztő, legfeljebb 1700 lumenes fényáramot és 172 m hatótávolságot biztosít. A legalacsonyabb módban az eszköz akár 86 órán keresztül is működhet megszakítás nélkül. A 6000K színű fény tiszta és természetes megvilágítást nyújt. Ezenkívül a lámpa vörös segédfénye elősegíti a sötétben való látást, és nem vonzza a rovarokat, ami ideálissá teszi vadászat vagy horgászat közben.
TrueVision+ technológia
A TrueVision+ technológia nagyobb fényességet biztosít, köszönhetően a 94%-os fényáteresztésű fényáramnak. Ez lehetővé teszi a megvilágított tárgyak reálisabb megjelenítését, természetes és térbeli mélységet adva nekik. A megnövelt, 44 mm átmérőjű tükröző felület tovább javítja a fény minőségét és védi a felhasználó szemét.
alumínium ház, pormentesség és vízállóság
Az előlap anyaga könnyű alumínium, a hátlap pedig tartós PC anyagból készült. Az alkalmazott anyagok és tömítések megfelelnek az IP68 szabványnak, ami teljes védelmet nyújt a por ellen és lehetővé teszi a 2 méteres mélységig történő hosszú távú merülést. A konstrukció 2 méteres magasságból való leeséseket is ellenáll.
11 üzemmód, védelem a véletlen bekapcsolás ellen
A modell 11 üzemmóddal rendelkezik, amelyek lehetővé teszik a világítás személyes preferenciákhoz való igazítását:
Üzemmód / világítási idő / hatótávolság
Fehér fény:
- Turbo - 1700 lumen / - / 172 m
- Magas - 1000 lumen / 8 h / 132 m
- Közepes - 300 lumen / 17 h / 71 m
- Alacsony - 100 lumen / 34 h / 41 m
- SOS - 1000 lumen
- Beacon - 1000 lumen
Fehér segédfény:
- Alacsony - 25 lumen / 55 h / 7 m
- Ultranagy alacsony - 8 lumen / 86 h / 4 m
Vörös segédfény:
- Magas - 10 lumen / 50 h / 4 m
- Alacsony - 5 lumen / 84 h / 3 m
- Lassú villogás - 10 lumen
A kétgombos interfész lehetővé teszi az egykezes kezelést. A kapcsolók a test tetején találhatók, így választható a fehér és vörös fény között, valamint beállítható a fényerő. A két gomb 2 másodpercig tartó megnyomása aktiválja a blokkolást, ami megakadályozza a lámpa véletlen bekapcsolását, amikor felfelé van fordítva.
akkumulátoros táplálás, USB-C port, közelségérzékelő
A beépített Li-Ion 18650 akkumulátor akár 86 órás munkát tesz lehetővé, és teljes töltése 1,5 órát vesz igénybe. Az USB-C portnak köszönhetően a lámpa közvetlenül külső áramforrásról is működhet töltés közben. A töltésjelző tájékoztat az akkumulátor töltöttségi szintjéről.
A lámpa közelségérzékelővel van felszerelve, amely automatikusan csökkenti a fényerőt, ha akadályt érzékel, így megelőzi a túlmelegedést és a fény visszaverődését, amely elvakíthatja a felhasználót. Az érzékelő akkor is működik, ha közel van a tárgyakhoz, javítva ezzel a használati kényelmet és csökkentve a túlmelegedés kockázatát.
Rugalmas fejpánt, fényeloszlató táska
Állítható fejpánt, elasztikus, bőrbarát anyagból készült, szilikon szalaggal rendelkezik, amely megelőzi a lámpa lecsúszását. Az külső oldalon lévő tükröző elemek növelik a láthatóságot sötétedés után. A moduláris kialakításnak köszönhetően a lámpa könnyen kioldható és más tartóra szerelhető.
A csomag tartalmaz egy táskát is, amely lehetővé teszi a NU45 diffúz fényforráshoz történő átalakítását, például kempingezéskor hasznos. A táska védőtokként is funkcionál.
Az elemek tartalma
- Nitecore NU45 fejlámpa
- USB-C kábel
- fejpánt
- fényeloszlató táska
Főbb jellemzők
- nagy hatékonyságú LED
- TrueVision+ lencserendszer
- 11 üzemmód
- állítható fejpánt
- USB-C porton keresztüli töltés
- közelségérzékelő
- rázásállóság
- IP68 szintű vízszigeteltség
- több mint 100 fokos világítási szög
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 1700 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 8 óra |
| Üzemidő magas üzemmódban | 17 óra |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 86 óra |
| Áramellátás típusa | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 1x Li-Ion 18650 |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér, Piros |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 68 |
| Klipsz készletben | Nem |
| Fejpánt | Igen |
| Tok készletben | Igen |
| Hosszúság | 79 mm |
| Átmérő | 39,5 mm |
| Súly | 126 g |
| EAN | 6952506408221 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE NU45 |
| Márka | Nitecore |
| EAN |