Nagyon masszív fémdarab. Az eredeti betét remekül ír, bár elég gyorsan elhasználódik. Szerencsére Parker tollbetéteket is lehet használni hozzá. Nagyra értékelem az erős klipszet is, amely stabilan a helyén tartja a tollat. Minden nap használom, és nagyon elégedett vagyok vele.
Könnyű és szilárd taktikai toll, amely tartós TC4 titánötvözetből készült, amely kivételesen ellenáll a korróziónak és a mechanikai sérüléseknek. Konstrukciójának köszönhetően mindennapi praktikus eszközként is, valamint vészhelyzeti üvegtörőként is használható.
A NTP30 modell erős fém klipsszel van felszerelve, amely lehetővé teszi a zseb vagy felszerelés szélére való biztonságos rögzítést. A test bordázott felülete stabil, biztos fogást biztosít még nehéz körülmények között is, például nedves kéz esetén.
Műszaki adatok
Ház: TC4 titánötvözet
Toll végződés: volfrám
Hossz: 132 mm
Szélesség: 10,1 mm
Súly: 27 g
Gyártó: Nitecore, PRC
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Anyag | Titán |
|---|---|
| Fő szín | Ezüst |
| Súly | 27 g |
| Klipsz hordáshoz | Igen |
| Hosszúság | 132 mm |
| Átmérő | 10,1 mm |
| Írószer típusa | Toll |
| Betét típusa | Schneider G2 |
| Nedves felületen való írási lehetőség | Igen |
| Üvegütő | Igen |
| EAN | 6952506492879 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE NTP30 |
| Márka | Nitecore |
| EAN |
Értékelések fotókkal
Értékelés összefoglalása
Vélemények száma: 2
-
-
Nagyszerű toll. Az elkészítés minőségét 5 csillagra értékelem. Nagyon kényelmesen fekszik a kézben. A Parker típusú betét a kedvencem. Nehezebb, mint a Nitecore NTP31 modell. A Nitecore NTP31-gyel ellentétben ezt le lehet csavarni, és könnyen tisztítható. Ez az első számú toll az egész gyűjteményemben.
No reviews