Az akkumulátor megfelel az elvárásoknak. Kiegészítőként vásároltam a Nitecore HC65 UHE-hez, és tökéletesen illeszkedik. További előnye, hogy a Nitecore HC65 V2-vel is működik, amelyet szintén birtoklok.
Lítium-ion akkumulátor 18650-as típusú kapacitása 4000 mAh és névleges feszültsége 3,6 V. Nagy teljesítményfelvételű eszközök számára tervezve. Beépített védelemmel rendelkezik, amely megóvja a magas áramlökésektől.
A modell kompatibilis a Nitecore HC33, HC60 V2, HC65 V2 és HC65 UHE lámpákkal.
Technikai adatok
Kapacitás: 4000 mAh
Feszültség: 3,6 V
Átmérő: 18,6 mm
Hosszúság: 69,8 mm
Súly: 50 g
Gyártó: Nitecore, PRC
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Feszültség | 3,6 V |
|---|---|
| Akkumulátor/elem típusa | Li-Ion |
| Kapacitás | 4000 mAh |
| Súly | 50 g |
| Méret | 18,6 x 69,8 mm |
| Akkumulátor/elem típusa | 18650 |
| EAN | 6952506496402 |
| Manufacturer code | NT-NL1840HP |
| Márka | Nitecore |
| EAN |