Lítium-ion akkumulátor krómozott rozsdamentes acél burkolatokkal, melyek növelik az ütés- és oxidációállóságot, valamint hatékonyabb energiaátvitelt biztosítanak. Az NL1836HP tartós fémes bevonattal van ellátva, amely megakadályozza a kopást.
Felszerelve egy biztonsági szeleppel, amely szabályozza a belső nyomást túlmelegedés esetén, valamint egy IC védőáramkörrel, amely hatékonyan véd a túltöltés, túlzott lemerülés és rövidzárlat ellen.
Ezenkívül környezetbarát és újratölthető, amely körülbelül 500 ciklust biztosít.
Kompatibilis többek között a következő töltőkkel: Nitecore UMS2, Nitecore UMS4, Nitecore Ci2 vagy Nitecore Ci4.
Műszaki adatok
Cellatípus: Li-Ion
Feszültség: 3,6 V
Folyamatos kisütőáram: max. 8A
Kapacitás: 3600 mAh
Méretek: 69,8 x 18,6 mm
Súly: 49 g
Gyártó: Nitecore, PRC
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Feszültség | 3,6 V |
|---|---|
| Akkumulátor/elem típusa | Li-Ion |
| Kapacitás | 3600 mAh |
| Súly | 49 g |
| Méret | 69,8 x 18,6 mm |
| Akkumulátor/elem típusa | 18650 |
| EAN | 6952506495986 |
| Manufacturer code | NT-NL1836HP |
| Márka | Nitecore |
| EAN |