Nagy kapacitással rendelkezik, és gyorsan töltődik. Kiválóan működik zseblámpákban és más eszközökben, ahol számít az akkumulátor teljesítménye. További előnye, hogy nincs szükség töltőre a közvetlen bemenetnek köszönhetően.
vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
Nitecore NL1826 18650 3,7 V 2600 mAh akkumulátor
Lítium-ion akkumulátor 18650 típusú, feszültsége 3,7 V és kapacitása 2600 mAh. Hosszú ideig biztosít áramellátást, lehetővé téve körülbelül 500 ciklus elvégzését.
USB-C port, töltöttség jelző
A beépített USB-C port lehetővé teszi a gyors és kényelmes töltést külső töltő használata nélkül. Alternatívaként az akkumulátor hagyományos módon is feltölthető. Teljes feltöltés után egy LED tájékoztatja a felhasználót a folyamat befejezéséről.
Biztonságos használat
A használat biztonságáról egy nyomásszelepes gondoskodik, amely aktiválódik az akkumulátor túlmelegedése esetén. Az beépített védelmi rendszer megvédi a túltöltéstől, a túl mély lemerüléstől és a rövidzárlattól, így az akkumulátor alkalmas nagy energiaigényű eszközökben való használatra.
Főbb jellemzők
- feszültség 3,7 V
- kapacitás 2600 mAh
- Li-Ion cellatípus
- 500 töltési ciklus
- beépített USB-C csatlakozó
- töltöttségi állapot jelző
- 18650 típus
Műszaki adatok
Cella típusa: Li-Ion
Feszültség: 3,7 V
Kapacitás: 2600 mAh
Méretek: 18,6 x 71 mm
Súly: 47 g
Gyártó: Nitecore, PRC
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Feszültség | 3.7 V |
|---|---|
| Akkumulátor/elem típusa | Li-Ion |
| Kapacitás | 2600 mAh |
| Súly | 47 g |
| Méret | 18,6 x 71 mm |
| Akkumulátor/elem típusa | 18650 |
| EAN | 6952506491483 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE NL1826R 18650 |
| Márka | Nitecore |
| EAN |