Lítium-ion akkumulátor 3600 mAh kapacitással és nikkelezett rozsdamentes acél borítással, amely növeli az ütés- és oxidáció-ellenállást, valamint hatékonyabb energia vezetést biztosít. Az NL1836HP tartós fémes bevonattal van ellátva, amely megakadályozza a kopást.
Felszerelve biztonsági szeleppel, amely szabályozza a belső nyomást túlmelegedés esetén és védő áramkör IC, ami hatékony védelmet nyújt a túltöltés, túlzott kisülés és rövidzárlat ellen. Továbbá a modell környezetbarát a többszöri újratöltés révén (körülbelül 500 ciklust biztosít).
Az akkumulátor többek között a UMS2 és UMS4 sorozatú Nitecore lámpákhoz illik.
Technikai adatok
Cellatípus: Li-Ion
Kapacitás: 3600 mAh
Feszültség: 3,6 V
Hosszúság: 69,8 mm
Átmérő: 18,5 mm
Súly: 49 g
Gyártó: Nitecore, Kína
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Feszültség | 3,6 V |
|---|---|
| Akkumulátor/elem típusa | Li-Ion |
| Kapacitás | 3600 mAh |
| Súly | 49 g |
| Méret | 69,8 x 18,5 mm |
| Akkumulátor/elem típusa | 18650 |
| EAN | 6952506495979 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE NL1836 18650 |
| Márka | Nitecore |
| EAN |