Nitecore 18650 lítium-mangán márkájú akkumulátor 2100 mAh kapacitással. 30 amperig terjedő energiafogyasztású eszközök táplálására ajánlott.
Az rövidzárlat védelemmel ellátott cella kompatibilis a Nitecore töltőkkel, és CE és RoHS tanúsítvánnyal rendelkezik.
Műszaki adatok
Modell: IMR 18650 2100 mAh 30A
Feszültség: 3,7 V
Kapacitás: 2100 mAh
Leválási feszültség: 2,75 V
Maximális töltőáram: 4 A
Átlagos töltőáram: 1 A
Folyamatos kisütőáram: 20 A
Impulzus kisütőáram: 30 A
Töltési hőmérséklet-tartomány: 0 – 50 fok C
Kisütési hőmérséklet-tartomány: -20 – 70 fok C
Belső ellenállás: 18 mΩ
Méretek: 64,85 18,33 mm
Súly: 40 g
Gyártó: Nitecore, PRC
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Feszültség | 3,7 V |
|---|---|
| Akkumulátor/elem típusa | Li-Ion |
| Kapacitás | 2100 mAh |
| Súly | 40 g |
| Akkumulátor/elem típusa | 18650 |
| EAN | 6952506491988 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE IMR18650 2100 |
| Márka | Nitecore |
| EAN |