Kicsi és rendkívül hatékony zseblámpa. Számos üzemmóddal rendelkezik, amelyek lehetővé teszik a fényerő kényelmes beállítását a saját igényekhez. Nagyon masszív kivitel. Határozottan ajánlom.
vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
Nitecore MT10C egy kompakt EDC (mindennapi használatra) zseblámpa, amely a Cree XM-L2 LED-nek köszönhetően akár 920 lument is biztosít. A teste tartós és rendkívül könnyű alumíniumból készült. A zseblámpa megfelel az IPX-8 szabványnak (víz alatti merülésállóság akár 2 m mélyre).
A zseblámpa 5 alapvilágítási módot kínál (Turbo, High, Mid, Low, Ultralow), valamint 3 speciális módot (Beam, Stroboszkóp, SOS). Ezen kívül egy további piros LED-del van felszerelve, amely nem vakít, és nem csökkenti az éjszakai látás képességét. Ennek köszönhetően ideális például térkép olvasáshoz vagy diszkrét mozgáshoz szürkületben.
A zseblámpa egyetlen CR123A elemmel működik. A kényelmes viselést egy rugalmas klipsz biztosítja a testen. Ennek segítségével a zseblámpát a zseb szélére vagy felszerelési szalagra rögzíthetjük, valamint a sapka szélére is rögzíthetjük, és a hagyományos zseblámpát fejlámpává alakíthatjuk.
Működési módok/világítási idő:
- 920 lumen / 30 min
- 500 lumen / 45 min
- 180 lumen / 1h 45 min
- 70 lumen / 5 h
- 1 lumen / 100h
- s.o.s.
- stroboszkóp
- beam
Műszaki adatok
Kivitel: alumínium
LED: CREE XM-L2 U2
Maximális teljesítmény: 920 lumen
Hatótávolság: akár 190 méter
Tápellátás: 1x CR123 (nem tartozék)
Hosszúság: 91,2 mm
Fejátmérő: 25,4 mm
Súly: 57 g (elem nélkül)
Gyártó: Nitecore
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 920 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Fókuszált |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 30 min |
| Üzemidő magas üzemmódban | 45 min |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 100 óra |
| Áramellátás típusa | Cserélhető akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 1x CR123A |
| Akkumulátor készletben | Nem |
| Burkolat anyaga | alumínium |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér, Piros |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IPX 8 |
| Klipsz készletben | Igen |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Nem |
| Hosszúság | 91,2 mm |
| Átmérő | 25,4 mm |
| Súly | 57 g |
| EAN | 6952506401710 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE MT10C |
| Márka | Nitecore |
| EAN |