vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
3,6 V Nitecore NL2155HP 21700 akkumulátor - 5500 mAh
21700 típusú lítium-ion cella 3,6 V feszültséggel és 5500 mAh kapacitással. A cella felületét tartós fémes bevonat borítja, amely védi a mechanikai sérülésektől.
Biztonságos használat
Az eszköz biztonsági szeleppel van felszerelve, amely ellenőrzi a belső nyomást túlmelegedés során, valamint IC védőáramkörrel, amely hatékonyan véd a túltöltés, helytelen polarizáció, túl mély kisütés és rövidzárlat ellen. Ideális nagy energiaigényű eszközökhöz való alkalmazásra.
Többszöri töltési ciklus
Környezetbarát működés többszöri tölthetőség révén (kb. 500 ciklust kínál). Kompatibilis többek között a következő töltőkkel: Nitecore UMS2, Nitecore UMS4, Nitecore Ci2 vagy Nitecore Ci4.
Főbb jellemzők
- beépített biztonsági szelep
- védelem túlfeszültség és fordított polarizáció ellen
- több mint 500 töltési ciklus
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Feszültség | 3.6 V |
|---|---|
| Akkumulátor/elem típusa | Li-Ion |
| Kapacitás | 5500 mAh |
| Súly | 74 g |
| Méret | 75.3 x 21.8 mm |
| Fő szín | Yellow |
| Akkumulátor/elem típusa | 21700 |
| Darabszám készletben | 1 |
| EAN | 6952506497218 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE NL2155HP |
| Márka | Nitecore |
| EAN |