Teljes értékű zseblámpa: rendelkezik fókuszált és szórt fénnyel, erős mágnessel, nagy teljesítményű akkumulátorral, valamint egy extra piros LED-del. Mérete lehetővé teszi, hogy akár mindennap magunkkal vigyük.
vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
Kis, kompakt akkumulátoros zseblámpa LED diódával felszerelve, amely maximális fényáramot biztosít 850 lumen értékkel és legfeljebb 260 méteres hatótávolsággal.
A zseblámpa három alapvető fénybeállítással rendelkezik, amelyeknek köszönhetően jól használható otthon, autóban és kiránduláson is. A levehető, forgatható mágneses bilincs lehetővé teszi, hogy fém polcra, karosszéria elemre vagy kemping főzőlapra rögzítsük sötétedés után főzéshez.
Az áramellátásról beépített akkumulátor gondoskodik, amely lehetővé teszi a zseblámpa több mint 240 órás maximális működési idejét (a legalacsonyabb módban). Az USB-C kábellel (a szett része) történő teljes feltöltéshez szükséges idő 3 óra.
A zseblámpa háza tartós és ellenálló alumíniumból készült. Jellemzi a 2 méterig terjedő leesés elleni védelem valamint a fröccsenő víz elleni védelem. A zseblámpa végén nagy bekapcsológomb található, amely készülék aktiválását, a működési módok átkapcsolását és a gomb zárását lehetővé teszi, megelőzve a véletlen bekapcsolást és az akkumulátor lemerülését.
Működési módok
- Zseblámpa: magas (850 lm), alacsony (90 lm), stroboszkóp
- Fehér munkafény: magas (230 lm), alacsony (25 lm)
- Piros feladati fény: magas (7,5 lm), alacsony (0,8 lm), stroboszkóp.
Fényerő/működési idő:
- 850 lumen / 4 h
- 230 lumen / 4 h 30 min
- 90 lumen / 16 h 30 min
- 25 lumen / 45 h
- 7,5 lumen / 27 h
- 0,8 lumen / 240 h
Technikai adatok
Fényforrás: LED dióda
Dióda színe: fehér és piros
Ház: alumínium
Áramellátás: beépített akkumulátor
Világítási idő: 45 h
Vízállóság: IPX4
Kapcsoló: "klik" típusú a zseblámpa házán
Maximális hatótávolság: 268 m
Méretek: 35mm x 140mm x 28.6mm
Súly: 158 g
Gyártó: Nite Ize, USA
MILITARY a Nite Ize márka prémium kereskedője.
A Nite Ize egy amerikai cég Coloradóból, amely 1989-ig nyúlik vissza, amikor Rick Case diák véletlenül elejtette a szájába tartó zseblámpát horgászás közben – ez a helyzet inspirálta őt a fejpánt mini zseblámpatartó megalkotására. Ma a márka kínálatában több mint 500 innovatív EDC kiegészítő található, amelyeket gyakorlati megközelítésük miatt értékelnek a mindennapi kihívásokhoz. A Nite Ize hírnevét az S-Biner erősítette meg – egy jellegzetes, kétoldalú karabiner, amely a funkcionális dizájn ikonjává vált az olyan klasszikusokhoz képest, mint egy üveg Coca-Cola. 2024-ben a vállalat egyedi háromdimenziós védjegyet kapott, amely védi az S-Biner formáját. A zászlóshajó termékek közé tartozik a m.in, a Gear Tie – rugalmas, újrahasználható kábelkötés – és a Tru Zip, egy innovatív, vízálló cipzár, amely klasszikus fogak nélkül működik. Mindkét megoldás tökéletesen illusztrálja a márka dizájnhoz való hozzáállását – a mindennapi kellemetlenségeket egyszerű, ötletes eszközökké alakítva. Ma a Nite Ize csapat körülbelül 250 alkalmazottat dolgoz, és a vállalat évente több mint 100 millió dolláros bevételt ért el, világszerte működő piacokon.
| Maximális fénysugár | 850 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Fókuszált + széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 4 óra |
| Üzemidő magas üzemmódban | 4 óra |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 240 óra |
| Áramellátás típusa | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 1x Li-Ion |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | alumínium |
| Mágnes | Igen |
| Fényszín | Fehér, Piros |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IPX 4 |
| Klipsz készletben | Nem |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Nem |
| Hosszúság | 140 mm |
| Átmérő | 35 mm |
| Súly | 158 g |
| EAN | 1000000219791 |
| Manufacturer code | 21979 |
| Márka | Nite Ize |
| EAN |