Hű maradt a Nalgene-től elvárt minőséghez. A palack űrtartalma személy szerint majdnem eléri a 600 ml-t, én jobban szeretem a széles szájút, mert sokoldalúbb, de ez is tökéletes italokhoz. Jó termék
Könnyű és praktikus palack 500 ml űrtartalommal, 38 mm átmérőjű keskeny nyílással. Tartós Tritan anyagból készült, amely mentes BPA, BPS, ftalátoktól. Az anyag 50%-ban újrahasznosításból származik. Az anyag nem bocsát ki káros vegyületeket hő hatására.
A palack nem szívja magába az ízeket vagy illatokat, ami miatt ideális italokkal való érintkezéshez. Magas vegyi ellenállás és hőállóság lehetővé teszi a mosogatógépben történő mosást.
A kupak egy biztonsági pánttal van felszerelve, amely megvédi az elvesztéstől. Az is használható fogóként, és a palack felakasztható vele például hátizsákra.
Műszaki adatok
Szín: Slate
Anyag: Tritan
Űrtartalom: 500 ml
Méret: 76 x 180 mm
Menet átmérője: 38 mm
Súly: 106 g
Gyártó: Nalgene, USA
| Kapacitás | 500 ml |
|---|---|
| Szín | Kék árnyalatai |
| BPA Free | Igen |
| Palack anyaga | Tritan |
| Hőszigetelés | Nem |
| Magasság | 180 mm |
| Súly | 106 g |
| EAN | 661195000536 |
| Manufacturer code | 2021-1232 |
| Márka | Nalgene |
| EAN |
Értékelések fotókkal
Értékelés összefoglalása
Vélemények száma: 4
-
-
Az üveg könnyű, tartós és ellenálló a sérülésekkel szemben, szűk nyílással. Nem veszi át az ízeket vagy szagokat. Az ár megfelel a minőségnek. A csomag villámgyorsan megérkezett. Ajánlom a vásárlást.
-
Az üveg masszív, nem szivárog, a kupaknak érdekes textúrája van. A méroskála jól látható. Az itató annyira széles, hogy kényelmes belőle inni és könnyen lehet tölteni a palackot.
-
A termék megfelel a leírásnak. A Nalgene palack amerikai klasszikus. Masszív kivitelezés, tartós, BPA-mentes anyag, jól látható ml és uncia beosztás, nem veszi át az italok szagát vagy ízét, egyszerű és szivárgásmentes záródás. Határozottan ajánlom.
No reviews