A szer hatékonyan ellátta feladatát a vízparti és erdei tartózkodás során. A spray használata után a szúnyogok és más rovarok sokkal kevésbé voltak zavaróak. Az illata elég erős és karakteres, de ilyen jó hatékonyság mellett ez megbocsátható. A kis kiszerelések praktikusak, könnyen bepakolhatók hátizsákba vagy autóba.
Mugga Extra Strong spray 50% DEET rovarriasztó 75 ml - 3 db
3 darabos Mugga rovarriasztó szett, amely erős riasztó hatást fejt ki a rovarok ellen, és nehéz körülmények között, valamint trópusi térségekben is használható, ahol nagy a malária, a dengue-láz, a sárgaláz, a Lyme-kór, valamint más, rovarok — például szúnyogok, moszkitók vagy kullancsok — által terjesztett veszélyes betegségek kockázata.
Laboratóriumi és terepi vizsgálatok megerősítették hatékonyságát, és a készítményt körülbelül 2500 szúnyogfajon tesztelték. A legismertebb fajok: Aedes sp., Anopheles sp., Culex sp., Mansonia sp., Psorophora sp. A szer védelem nyújt a csípések ellen akár 9 órán keresztül az alkalmazástól függően, például a páratartalom függvényében.
A készítmény biztonságos használatának szabályai
- A készítmény 9 órán keresztül biztosít védelmet a csípések ellen az alkalmazást követően.
- Kis mennyiségű terméket kell permetezni a test fedetlen részeire és ruházatra körülbelül 20 cm távolságból.
- Csak külsőleg használható.
- Kerülje az alkalmazást nyílt sebekre, vágásokra, irritált bőrre, valamint a szemek, száj és nyálkahártyák környékén.
- A készítményt nem szabad közvetlenül az arcra permetezni, először a kezekre kell kenni, majd óvatosan eloszlatni.
- Gyúlékonysága miatt száraz helyen tárolandó, távol a közvetlen napfénytől.
- Ha a szemmel érintkezik, bő vízzel kell kiöblíteni.
- Kerülje a termék túl gyakori használatát.
- A tejnek kellemes illata van, és biztonságosan használható napvédő krémekkel és más kozmetikumokkal.
- Nem szabad zárt helyiségekben permetezni.
- Véletlen lenyelés esetén hánytatást kell kiváltani, és szükség esetén orvoshoz kell fordulni, megmutatva a csomagolást.
FIGYELEM
50% DEET - a legerősebb koncentráció, amit emberek használhatnak. Csak felnőtteknek!
A MUGGA DEET nagyon magas koncentrációja miatt ne használja műanyagon (pl. szemüvegek, órák, fényképezőgépek, kamerák, stb.), szintetikus anyagokon, beleértve az úgynevezett lélegző vagy Goretex anyagokat, valamint festett és lakkozott felületeken!
Összetevők
Dietil Toluamid (DEET 50%), Alcohol Denat, Aqua, természetes növényi kivonatok, Hydroxypropylcellulose, Propylene Glycol, Glycerin, Hydrolysed Jojoba Esters.
Főbb jellemzők
- védelmet nyújt a csípések ellen akár 9 órán keresztül
- legerősebb koncentráció 50% DEET
| Készítmény használata | Outdoor |
|---|---|
| Hatóanyag | DEET |
| DEET koncentráció | 50% |
| Gyerekbarát | Nem |
| Bőrbarát | Igen |
| Műanyagokhoz biztonságos | Nem |
| Szövethez biztonságos | Nem |
| Súly | 330 g |
| Készítmény formája | Spray |
| Rovarirtás | Futó és repülő |
| Készítmény hatásmódja | Riasztó |
| Szagtalan | Nem |
| Egységérték | 225 ml |
| Fő szín | Fehér |
| Kapacitás | 3 x 75 ml |
| EAN | 5907049023081 |
| Márka | Mugga |
| EAN |
Értékelések fotókkal
Értékelés összefoglalása
Vélemények száma: 3
-
-
A Mugga Extra Strong 50% DEET igazi irtó a szúnyogok, kullancsok és lepkeszúnyogok ellen. Ha biztos védelemre van szükséged az erdőben, vízparton vagy kempingezéskor, ez a spray minden körülmény között biztonságot nyújt. Hosszú ideig hatásos, és eredményesen távol tart minden olyan rovart, amely csíp vagy repül, maximális kényelmet biztosítva. Érdemes azonban szem előtt tartani, hogy ilyen magas DEET koncentráció nem mindenkinek való.
-
Ez a készítmény nagyon hatékony különböző szúnyogfajták és kullancsok ellen is, nem igényel reklámot. Azonban óvatosan kell alkalmazni, hogy például ne sértsük meg az órát.
No reviews