Mivardi Table Monster XXL összecsukható asztal - Black
Black színű kempingasztal, 115 x 70 cm méretű asztallappal. A teljesen sík és merev asztallapfelület stabilitást biztosít, míg a összecsukható rendszer jelentősen csökkenti az asztal méreteit összecsukott állapotban. A kinyitásához és összecsukásához nincs szükség semmilyen szerszámra. A készlet szállítótáskát is tartalmaz.
fém szerkezet, állítható magasság
Az asztal tartós fém szerkezetre épül, mely ellenáll a sérüléseknek és a korróziónak. Az állítható teleszkópos lábak lehetővé teszik a stabil elhelyezést egyenetlen terepen is. A modell zárral rendelkezik, amely megakadályozza a véletlenszerű összecsukódást használat közben, ezzel növelve a biztonságot és kényelmet. Az alkalmazott talpak igazodnak a talajhoz. További előny az asztallap magasságának állíthatósága, ami lehetővé teszi az asztal személyes igényekhez való igazítását.
szállítótáska
A készletben található egy praktikus szállítótáska erős fogantyúval. Megkönnyíti az asztal mozgatását, és védi szállítás közben a karcolásoktól vagy egyéb sérülésektől.
Főbb jellemzők
- masszív fémszerkezet
- állítható teleszkópos lábak zárómechanizmussal az összecsuklás ellen
- talpak, amelyek igazodnak a talajhoz
- állítható magasság 53 - 71 cm tartományban
- szállítótáska fogantyúval
| Fő szín | Black |
|---|---|
| Szín/Álcázás | Fekete |
| Méret kicsomagolva | 117 x 72 x 71 cm |
| Méret összecsukva | 117 x 72 x 8 cm |
| Szállítási huzat | Igen |
| Anyag | Fém |
| Súly | 7.7 kg |
| EAN | 8595712429956 |
| Manufacturer code | M-BTMONXXL |
| Márka | Mivardi |
| EAN |