MiiR Food Canister ebéd termosz 700 ml - Black
700 ml-es űrtartalmú termosz, amely tökéletesen alkalmas élelmiszerek szállítására. Magas minőségű 18/8 rozsdamentes acélból készült, és védőréteggel van bevonva fekete színben. A használt anyag mentes a káros BPA vegyületektől, és nem szívja magába az átvitt élelmiszerek ízét vagy illatát.
Thermo 3D dupla falak vákuum szigeteléssel
A vákuumszigetelésű Thermo 3D dupla falak használata biztosítja, hogy az edény tartalma hosszabb ideig tartsa a optimális hőmérsékletet. Ez a technológia továbbá megszünteti a páralecsapódást, ami azt jelenti, hogy fagyasztott italok szállítása közben nincs nedvesség a felületen.
főbb jellemzők
- űrtartalom 700 ml
- 18/8 rozsdamentes acélból készült
- BPA vegyületektől mentes anyag
- tálként is funkcionáló kupak
- dupla falak
MILITARY a MiiR márka prémium kereskedője.
Az amerikai MiiR márka kiváló minőségű termáltálak, vizes palackok és kávékiegészítők gyártására specializálódott. 2010-ben hozták létre Bryan Pape kezdeményezésére, aki egy súlyos baleset után úgy döntött, hogy a modern dizájnt a társadalmi és ökológiai felelősségvállalással ötvözi a modern tervezést. Minden termék tartós rozsdamentes acélból készül, amely megfelel a szigorú szabványoknak a körkörösség és a CO2 kibocsátáscsökkentés terén. ™ A MiiR már több mint 3,8 millió dollárt adományozott több mint 200 szervezetnek 26 országban. A márka a B Corp által tanúsított, klímamentes és 1% for the Planet minősítésű, és következetesen halad a teljes klímasemlegesség felé 2030-ra.
| Magasság | 164 mm |
|---|---|
| Súly | 476 g |
| Kapacitás | 700 ml |
| Szín | Fekete |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Termosz típusa | Ebéd |
| Bögre készletben | Igen |
| EAN | 840150800101 |
| Manufacturer code | FCN2SV24002 |
| Márka | MiiR |
| EAN |