MiiR 360 Traveler hőtartó bögre 350 ml - Tidal Blue
Praktikus termoszbögre 350 ml űrtartalommal, tartós 18/8 rozsdamentes acélból készült, és matt Hardshell Powder Coat bevonattal ellátott, mély kék árnyalatban. A felhasznált anyag mentes a káros BPA-tól, és nem veszi át az eltárolt italok illatát vagy ízét.
kettős falú Thermo 3D vákuumszigeteléssel
A Thermo 3D vákuumszigeteléses kétszintű szerkezet hatékonyan tartja meg az ital hőmérsékletét hosszabb ideig. Ez a technológia kiküszöböli a lecsapódás kockázatát a külső felületen, ami különösen előnyös hideg folyadékok szállítása során. A modell légmentesen záródó Leakproof 360 Lid fedéllel van ellátva, és kompatibilis a Leakproof Straw Lid, Flip Traveler Lid és Wide Mouth Lid kupakokkal.
főbb jellemzők
- űrtartalom 350 ml
- 18/8 rozsdamentes acél
- BPA-mentes
- tartós Hardshell Powder Coat bevonat
- Thermo 3D technológia
- kettős fal
- Leakproof 360 Lid fedél
MILITARY a MiiR márka prémium kereskedője.
Az amerikai MiiR márka kiváló minőségű termáltálak, vizes palackok és kávékiegészítők gyártására specializálódott. 2010-ben hozták létre Bryan Pape kezdeményezésére, aki egy súlyos baleset után úgy döntött, hogy a modern dizájnt a társadalmi és ökológiai felelősségvállalással ötvözi a modern tervezést. Minden termék tartós rozsdamentes acélból készül, amely megfelel a szigorú szabványoknak a körkörösség és a CO2 kibocsátáscsökkentés terén. ™ A MiiR már több mint 3,8 millió dollárt adományozott több mint 200 szervezetnek 26 országban. A márka a B Corp által tanúsított, klímamentes és 1% for the Planet minősítésű, és következetesen halad a teljes klímasemlegesség felé 2030-ra.
| Súly | 282 g |
|---|---|
| Kapacitás | 350 ml |
| Szín | Kék árnyalatai |
| Magasság | 172 mm |
| Átmérő | 70 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Bögre típusa | Termikus |
| Fogantyú | Markolat nélkül |
| Bezárás típusa | Kupak |
| EAN | 840150802693 |
| Manufacturer code | TRV1SV12215 |
| Márka | MiiR |
| EAN |