A bushcraft kiegészítők sokoldalúsága jelentősen csökkentheti a felszerelés súlyát. Ez a kis kütyü annyi funkcióval rendelkezik, amennyit csak a képzeletünk megenged. A szintetikus, könnyű anyag gyorsan szárad és szinte semmit sem nyom. Mindenképpen érdemes magunknál tartani a felszerelésben. Jó szívvel ajánlom ezt a terméket, valamint a Militaria.pl boltot is.
vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
Az MFH cég sokfunkciós bélése tartós poliészterből készült. Használható poncsó bélésként, takaróként, hálómatraként, sátor padlóként, párnaként vagy függőágy matracaként. Ideális kempingezés, gyalogtúra vagy többnapos kirándulás során.
A bélés fel van szerelve 16 rögzítő zsinórral, és a készlet tartalmazza a tárolásra és szállításra szolgáló tokot.
Műszaki adatok
Anyag: poliészter
Szín: Coyote
Méretek: 210 x 150 cm
Összecsomagolt méretek: 15 x 40 cm
Súly: 900 g
Gyártó: MFH, Németország
MILITARY az MFH márka hivatalos forgalmazója.
Az MFH (Max Fuchs AG) egy német vállalat, amely több mint négy évtizedes tapasztalattal rendelkezik a katonai és szabadtéri iparban, ruházat, taktikai felszerelések és túlélő felszerelések tervezésére és elosztására specializálódott. 1981 óta működik, székhelye Freyungban, Bajorországban, és Európa egyik legnagyobb nagykereskedője ezen a szektornak. Az ajánlat magában foglalja mind a saját fejlesztésű termékvonalat, mint az MFH (Mission for High Defence), a Fox Outdoor és a Pure Trash, valamint a NATO forrásaiból származó hiteles katonai felszerelést. A vállalat több mint 10 000 üzleti partnert lát el el világszerte, széles termékválasztékot biztosítva – a taktikai ruházattól kezdve hátizsákokon át a hátizsákokon át a késeken át, EDC kiegészítőkön és felszerelésekig, amelyek egyenruhás szolgálatoknak és terepi rajongóknak szenteltek.
| Fő anyag | Poliészter |
|---|---|
| Súly | 900 g |
| Fő szín | Coyote |
| Szállítási huzat | Igen |
| Méret összecsukva | 15 x 40 cm |
| Méret kicsomagolva | 210 x 150 cm |
| Szín/Álcázás | Barna árnyalatai |
| EAN | 4044633202994 |
| Manufacturer code | 08530R |
| Márka | MFH |
| EAN |