vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
MFH Operation táska 30 l - Black
30 literes fekete szállítótáska, 600D poliészterből, PVC bevonattal készült. A kényelmes használatot a széles vállpánt és a tépőzáras dupla fogantyú biztosítja. Taktikai és túrázási célokra, valamint a felszerelés mindennapi szállítására is kiválóan alkalmas.
Poliészter szerkezet, megerősített alj
A táska könnyű, kopásálló 600D poliészterből készült, PVC réteggel borítva, amely véd a nedvességtől és szennyeződésektől. A megerősített és merevített polietilén aljnak és a műanyag talpnak köszönhetően a táskát nedves felületre is le lehet tenni anélkül, hogy a tartalma nedves lenne. Az alkalmazott anyag hosszú idő után is megőrzi tulajdonságait, ami biztosítja a tartósságát és az intenzív használatnak való ellenállást.
Tágas főrekesz, kiegészítőknek szánt zsebek
A tágas főrekesz cipzárral zárható. A fedél U alakú, széles nyílása gyors hozzáférést biztosít a tartalmához. A fedél tetején rugalmas kötelek találhatók ruházat és könnyű felszerelés szállítására.
A modell 5 cipzáras zsebbel rendelkezik, amelyek lehetővé teszik kiegészítő felszerelés szállítását:
- 2 nagy oldalzseb
- 1 lapos zseb az elülső panelen
- 2 hálós zseb a fedélben
tartós fogantyú és vállpánt
A középen összekapcsolható kettős hordozófogantyúk stabil fogást biztosítanak kézi hordozáskor. Emellett a levehető, hosszúságában állítható vállpánt és a kényelmet biztosító puha párna csökkenti a vállra nehezedő nyomást nagyobb terhelés esetében.
MOLLE rendszerrel kompatibilis pántok, velcro panel
A táska MOLLE rendszerrel kompatibilis pántokkal rendelkezik, amelyek lehetővé teszik további zsebek vagy tasakok rögzítését. A modell két velcro panellel is rendelkezik, amelyek lehetővé teszik felvarró vagy embléma felszerelését.
főbb jellemzők
- 30 literes űrtartalom
- tágas főrekesz
- 600D poliészterből készült
- PVC bevonat
- megerősített alj
- 5 cipzáras zseb
- tépőzáras felső fogantyú
- levehető vállpánt
- MOLLE rendszerrel kompatibilis pántok
- két velcro panel felvarrókhoz
MILITARY az MFH márka hivatalos forgalmazója.
Az MFH (Max Fuchs AG) egy német vállalat, amely több mint négy évtizedes tapasztalattal rendelkezik a katonai és szabadtéri iparban, ruházat, taktikai felszerelések és túlélő felszerelések tervezésére és elosztására specializálódott. 1981 óta működik, székhelye Freyungban, Bajorországban, és Európa egyik legnagyobb nagykereskedője ezen a szektornak. Az ajánlat magában foglalja mind a saját fejlesztésű termékvonalat, mint az MFH (Mission for High Defence), a Fox Outdoor és a Pure Trash, valamint a NATO forrásaiból származó hiteles katonai felszerelést. A vállalat több mint 10 000 üzleti partnert lát el el világszerte, széles termékválasztékot biztosítva – a taktikai ruházattól kezdve hátizsákokon át a hátizsákokon át a késeken át, EDC kiegészítőkön és felszerelésekig, amelyek egyenruhás szolgálatoknak és terepi rajongóknak szenteltek.
| Súly | 900 g |
|---|---|
| Szín/Álcázás | Fekete |
| Főrekesz zára | Cipzár |
| Speciális laptopzseb | Nem |
| Kompatibilitás molléval | Igen |
| Felszerelés külső rögzítési lehetősége | Igen |
| Fő szín | Black |
| Zsebek száma | 5 |
| Méret | 50 x 24 x 24 cm |
| Rekeszek száma | 1 |
| Fő anyag | 100% 600D poliészter |
| Szállítási fogantyú | Igen |
| Hordszíj | Igen |
| Kapacitás | 30 l |
| EAN | 4044633252678 |
| Manufacturer code | 30646A |
| Márka | MFH |
| EAN |