Nagyszerű választás mindennapi hordozásra (EDC). Több darabot vásároltam különböző készletekhez. Véleményem szerint a mindennapokban jobban bevált, mint a telefon zseblámpája. Átsétáltam vele sötét erdőn, és nem volt gondom sem a tájékozódással, sem a kijelölt pontok megtalálásával. Könnyű a zseblámpa, egyáltalán nem zavaró a zsebben, így mindig kéznél lehet. Érdemes azonban észben tartani, hogy nincs benne cserélhető akkumulátor, ezért rendszeresen kell tölteni – vészhelyzeti készletbe érdemesebb olyan modellt választani, amelyiknél van ilyen lehetőség.
Kompakt szögletes lámpa, amely COB LED panellel van felszerelve, amely akár 500 lumenes fényerőt és legfeljebb 30 méteres hatótávolságot biztosít. A panel képes hideg fehér, meleg fehér, valamint villogó piros fényt sugározni. A működési mód váltása egy olajálló kapcsolóval történik, amely az oldalsó burkolaton található.
Működési mód / fényerő / hatótávolság / világítási idő:
- Boost / 500 lm / 30 m / 30 s,
- COB LED High / 300 lm / 22 m / 2 h,
- COB LED Medium / 100 lm / 12 m / 4 h,
- COB LED Low / 20 lm / 7 m / 6 h,
- Warm COB LED High / 300 lm / 22 m / 2 h,
- Warm COB LED Medium / 300 lm / 12 m / 4 h,
- Warm COB LED Low / 20 lm / 6 m / 6 h.
A lámpa burkolata könnyű és tartós műanyagból készült. Az IPX4 védelmi osztály megvédi a fröccsenő víztől és az enyhe esőtől, amely bármely irányból érkezik. Az elsődleges energiaforrást a beépített 3,7 V-os Li-Po akkumulátor, amely 450 mAh kapacitással rendelkezik, és legfeljebb 6 órás üzemidőt biztosít. A töltés USB kábel segítségével történik és legfeljebb 2 h 30 min alatt történik meg.
A jól átgondolt konstrukció lehetővé teszi a lámpa két különböző módon történő rögzítését. A erős mágnes a burkolatban lehetővé teszi annak fémfelületekhez vagy elemekhez való rögzítését, míg a klipsz lehetővé teszi a mellény vagy öv szélén való rögzítést.
Technikai adatok
Anyag: műanyag
Fényforrás: COB LED
Fényerő: 500 lm
Hatótávolság: 30 m
Energiaforrás: 3,7 V-os 450 mAh Li-Po akkumulátor
Méretek: 25 x 5 x 101 mm
Súly: 35 g
Gyártó: Mactronic, Polska
MILITARY a Mactronic márka prémium kereskedője.
A Mactronic egy Európában működő márka, amely megbízható minőséget és felelős gyártást kínál, több mint 30 éves tapasztalattal a katonai, mentőszolgálati és professzionális felhasználók számára tervezett és gyártott fejlett világítástechnikai megoldások terén. Tevékenysége kezdete óta a vállalat saját rendszereket fejlesztett – a kézi és sisakos zseblámpáktól kezdve a diszpécserlámpákon és zónavilágításon át. Ugyanakkor a fenntarthatóságra összpontosít, csökkenti a műanyag használatát és a környezetbarát gyártási folyamatok bevezetését. Az amerikai Streamlight céggel való partnerség és saját lengyelországi gyártása lehetővé teszi a modern technológiák és helyi tapasztalatok ötvözését.
| Maximális fénysugár | 500 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 0,5 min |
| Üzemidő magas üzemmódban | 2 óra |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 6 óra |
| Áramellátás típusa | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 1x Li-Po |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | műanyag |
| Mágnes | Igen |
| Fényszín | Fehér, Meleg fehér, Hideg fehér, Piros |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IPX 4 |
| Klipsz készletben | Igen |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Nem |
| Hosszúság | 101 mm |
| Átmérő | 25 mm |
| Súly | 30 g |
| EAN | 5907596143409 |
| Manufacturer code | PHH0134 |
| Márka | Mactronic |
| EAN |
Értékelések fotókkal
Értékelés összefoglalása
Vélemények száma: 2
-
-
Nagyon jó elemlámpa vonzó áron és érdekes stílusban. Könnyű, kényelmes, és kiválóan használható mindennapi EDC-ként. A paraméterek elegendőek, külön kiemelendő a lapos kialakítás. Az elemlámpa erős és szép fényt ad. Határozottan ajánlom.
No reviews