Jó, kompakt szöglámpa, amit fejlámpaként is lehet viselni. Sokoldalú, masszívnak tűnik. Előny, hogy modern módon tölthető, anélkül, hogy ki kellene venni az elemet. Az ára is kedvező.
vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
Tartós mindennapi használatra szánt szögletes zseblámpa (EveryDay Carry), amely a hatékony 6W-os LED-diódának köszönhetően maximális 600 lumen fényáramot és akár 90 méteres hatótávolságot biztosít.
A zseblámpához állítható fejpánt is tartozik gumigyűrűkkel, amelyek teljes mértékben lehetővé teszik a világítási szög beállítását. Az öv belső oldalán szilikon szalagok találhatók, amelyek javítják a stabilitást viselés közben.
Az erős, csúszásmentes megmunkálású test repülőgép alumíniumból készült, kemény eloxálással bevonva. A zseblámpa garantálja a vízállóságot, megfelel az IP65 szabványnak (esőállóság).
A kényelmes viselést egy levehető, rugalmas klipsz biztosítja. Ennek köszönhetően a zseblámpa rögzíthető zsebek vagy felszerelés szalagjának széléhez. A beépített mágnesnek köszönhetően a zseblámpa közvetlenül fém felületekhez is rögzíthető.
A Mactronic Cyclope II zseblámpát táplálni lehet CR123A elemmel, valamint a készlethez tartozó 700 mAh kapacitású 16340-es akkumulátorral. Az akkumulátor a készlethez tartozó, Micro USB porttal és töltöttségi mutatóval ellátott mágneses töltővel tölthető. A zseblámpa teljes feltöltése 2 órát vesz igénybe.
Üzemmódok / világítási idő / hatótávolság:
- 600 lumen / 40 s / 90 m,
- 240 lumen / 1 óra 44 perc / 56 m,
- 10 lumen / 5 óra 04 perc / 11 m,
- stroboszkóp / 600 lumen / 2 óra.
A készlet tartalmazza:
- zseblámpa,
- akkumulátor,
- fejpánt,
- mágneses töltő.
Műszaki adatok
Szín: fekete
Fényforrás: 6W Cree XPG3 LED
Áramellátás: 1 x Li-ion akkumulátor 16340 700 mAh; 1 x CR123A elem
Ház: repülőgép alumínium kemény eloxálással
Vízállóság: IP65 szabvány
Maximális hatótávolság: 90 m
Üzemmódok: 4
Méret: 72,5 x 25,5 mm
Súly: 62 g
Gyártó: Mactronic, Lengyelország
MILITARY a Mactronic márka prémium kereskedője.
A Mactronic egy Európában működő márka, amely megbízható minőséget és felelős gyártást kínál, több mint 30 éves tapasztalattal a katonai, mentőszolgálati és professzionális felhasználók számára tervezett és gyártott fejlett világítástechnikai megoldások terén. Tevékenysége kezdete óta a vállalat saját rendszereket fejlesztett – a kézi és sisakos zseblámpáktól kezdve a diszpécserlámpákon és zónavilágításon át. Ugyanakkor a fenntarthatóságra összpontosít, csökkenti a műanyag használatát és a környezetbarát gyártási folyamatok bevezetését. Az amerikai Streamlight céggel való partnerség és saját lengyelországi gyártása lehetővé teszi a modern technológiák és helyi tapasztalatok ötvözését.
| Maximális fénysugár | 600 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő magas üzemmódban | 104 min |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 304 min |
| Áramellátás típusa | Cserélhető akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 1 x Li-Ion 16340 |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | alumínium |
| Mágnes | Igen |
| Fényszín | Fehér |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 65 |
| Klipsz készletben | Igen |
| Fejpánt | Igen |
| Tok készletben | Nem |
| Hosszúság | 72,5 mm |
| Átmérő | 25,5 mm |
| Súly | 62 g |
| EAN | 5907596152067 |
| Manufacturer code | THL0131 |
| Márka | Mactronic |
| EAN |
Értékelések fotókkal
Értékelés összefoglalása
Vélemények száma: 6
-
-
Elégedett vagyok. A szilikon fülre való rögzítés és a zseblámpa egyszerű levételének lehetősége nagyon jól működnek. Miután eltávolítottam a tartóból, gyakorlatilag bárhová fel lehet tenni. Az éjszakai fény elegendő a kültéri munkához.
-
Ez már a következő Mactronic zseblámpám, amit vettem. Ismét nem csalódtam – masszívan készült és vízálló, így bármilyen körülménynek ellenáll. Kis mérete ellenére nagyon erősen világít. A maximális mód a legigényesebb helyzetekhez is megfelel, és a 240 lumen bőven elegendő. Határozottan ajánlom.
-
Kiválóan működik minden körülmények között.
-
Már több mint egy éve használom, és nagyon elégedett vagyok vele. Előnyei: erős, egyenletesen szórt fénycsóva, nagy hatótáv, nagyon tartós – nem fél a víztől, sem a kosztól. Kicsi, de nagyon erős. Jól tölthető, a fejpánt és mágnes nagyon praktikusak, kiváló mindennapi használatra és pl. autószereléshez is. Hátránya, hogy nincs alacsony töltöttségszint-jelző. A Perun modellhez képest pozitívan meglepett. Mindenképp ajánlom, a plusz akkumulátor nagy előny!
-
Egy tartós és kis zseblámpa erős fénnyel, tökéletes futáshoz és biciklizéshez – csak ajánlani tudom.
No reviews