LYOFOOD fagyasztva szárított étel Smoothie Mango Lassi 50 g/244 kcal - 2 db
A szettben két csomag fagyasztva szárított, klasszikus indiai ital ízű smoothie található. A Mango Lassi krémes, joghurtos állagát a frissítő, trópusi mangó ízzel és a kardamom fűszeres aromájával ötvözi.
fagyasztva szárítás folyamata
A fagyasztva szárítás egy vákuumeljárás, amely során a víz nagyon alacsony hőmérsékleten (-50 fok) kerül eltávolításra az élelmiszerekből. Az alkalmazott technológiának köszönhetően a liofilizált élelmiszer teljes értékű, kalóriatartalmú étel, amely minden szempontból kiegyensúlyozott, és megfelel a különféle extrém sportokat űzők igényeinek, például a hegymászás, a magashegyi túrázás, a vitorlázás vagy a nyári és téli túrázás. A sarkkutatók, utazók és élsportolók használják különféle expedíciók és táborok során.
termék összetétele
Görög joghurt (59%), mangópüré (30%), cukor (10,7%), kardamom (0,3).
Tápérték 100 g termékben
- zsír - 20 g, ebből telített zsírsavak - 12 g
- szénhidrát - 64 g, ebből cukor - 31 g
- rost - 9,5 g
- fehérje - 8,4 g
- só - 0,23 g
| Egységérték | 100 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Liofilizátum |
| Nettó súly | 100 g |
| Energiatartalom (kJ) | 2045 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 488 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 1022 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 244 kcal |
| Adagok száma csomagban | 1 |
| Fehérje | 8,4 g/100 g |
| Zsír | 20 g/100 g |
| Szénhidrátok | 64 g/100 g |
| Cukrok | 31 g/100 g |
| Só | 0,23 g/100 g |
| Telített zsírsav | 12 g/100 g |
| Étel típusa | Vegán |
| EAN | ZELYOFOOD004 |
| Márka | LYOFOOD |
| EAN |