Ez a legjobb zseblámpa, amit valaha használtam, pedig már sok modellt kipróbáltam. Kicsi, akkumulátoros, és nagy hatótávolságot biztosít. Ráadásul vízálló és ütésálló is.
Az 5R Work kivételes fényerőt kínál kompakt házban. A Smart Light technológiának köszönhetően programozható. A Ledlenser által szabadalmaztatott Advanced Focus System precíziós pontfény vagy szórt fény biztosít mindenhol, ahol szükséges.
A gumifejek és a lámpa védősapkái védelmet nyújtanak az ütések ellen és jobb fogást biztosítanak. Az objektívvédő védi a lencsét az ütésektől és a szennyeződésektől, és az IP68-as védelmi osztály kiváló védelmet nyújt por és víz ellen.
A négy fő világítási mód mellett a lámpának van még négy további módja is: Villanás - egyetlen fényvillanás rendszeres időközönként, Helymeghatározás - háromszor ismételt két rövid villanás, amellyel helyzetünket jelezhetjük, S.O.S - S.O.S vészjel küldése morze ábécével, valamint Stroboszkóp mód, amely például önvédelemnél használható a támadó elvakítására.
Teljesítmény, hatótávolság és üzemidő a kiválasztott módokban:
- Boost: 480 lumen / 240 m / ,
- Power: 320 lumen / 165 m/ 1 h,
- Közepes Teljesítmény: 120 lumen / 100 m / 3 h,
- Alacsony Teljesítmény: 15 lumen / 30 m / 25 h.
A készlet tartalma:
- akkumulátor,
- töltőállomás,
- kézi zsinór,
- intelligens tartó,
- mágneses töltőkábel,
- hálózati USB adapter,
- tok.
Technikai adatok:
Szín: fekete
Fényforrás: Nagy Teljesítményű LED
Tápellátás: 1 x Li-ion 3.7V 750 mAh
Világítási idő: 25 h (alacsony teljesítmény módban)
Ház: alumínium
Vízállóság: IP68 szabvány
Kapcsoló: a házon
Maximális hatótávolság: 240 m
Teljes hossz: 132 mm
Súly: 124 g (akkumulátorral)
Gyártó: Ledlenser, Németország
MILITARY a Ledlenser márka forgalmazója.
A Ledlenser egy német márka, amelynek székhelye Solingenben található, 1993 óta működik, és az egyik vezető hordozható fényforrás-gyártóként ismert. Kézi és fényszórókra specializálódott, amelyeket magas színvonalú kidolgozottságukért, megbízhatóságukért és lenyűgöző fényteljesítményükért értékelnek. A legfontosabb újítások közé tartozik a szabadalmaztatott Advanced Focus System (AFS), amely sima sugárszélességet biztosít, valamint az Smart Light Technology (SLT), amely lehetővé teszi a zseblámpa működési módjait a felhasználó egyéni igényeihez igazítani. A Ledlenser felszerelést a sürgősségi szolgálatok, a katonaság, a műszaki iparágak szakértői, valamint a szabadtéri tevékenységek és extrém sportok rajongói használják. A vállalat folyamatosan fektet be technológiafejlesztésbe és saját kutatóközpontjaiba, folyamatosan új szabványokat állítva fel a hordozható világítási szegmensben.
| Maximális fénysugár | 480 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Állítható |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 1 óra |
| Üzemidő magas üzemmódban | 1 óra |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 25 óra |
| Áramellátás típusa | Cserélhető akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 1x Li-Ion 18650 |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | alumínium |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 68 |
| Klipsz készletben | Nem |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Nem |
| Hosszúság | 132 mm |
| Átmérő | 38 mm |
| Súly | 124 g |
| EAN | 4058205020633 |
| Manufacturer code | 502185 |
| Márka | Ledlenser |
| EAN |