A zseblámpa méretéhez képest valóban nagyon erős, erős fényt ad, és kiválóan használható az erdőben vagy az autó mellett. Jól illeszkedik a kézbe, és a burkolata tartósnak és masszívnak tűnik, nem hasonlít olcsó műanyagra. Az akkumulátor hosszabb használat esetén lehetne egy kicsit tovább bírni, de ezért az árért így is elégedett vagyok. Néhányszor leesett, de ennek ellenére hibátlanul működik továbbra is.
A Ledlenser Solidline SL10 zseblámpát nagy teljesítményű LED diódával szerelték fel. Maximális fényereje 750 lumen, amely akár 250 méter távolságra is elér. A zseblámpa négy AA elemmel működik.
A fényáram átmérője a lencsekeret elforgatásával állítható, lehetővé téve a sima átmenetet a rövid fényről a fókuszált hosszú fényre. A zseblámpa három fő üzemmóddal van felszerelve, amelyeket a zseblámpa hátulján található kapcsolóval lehet vezérelni.
A zseblámpa erős és könnyű háza fekete műanyagból készült. Vízhatlansága IP54 osztálynak megfelel, így kis esőben is gond nélkül használható. A mellékelt klipsz megkönnyíti a zseblámpa hordozását hátizsákban vagy zsebben.
| Üzemmód | Boost | Normál | Takarákos |
| Teljesítmény | 750 lm | 300 lm | 30 lm |
| Hatótávolság | 250 m | 180 m | 45 m |
| Üzemidő | 5 h | 35 h |
A szett tartalma:
- Ledlenser Solidline SL10 zseblámpa,
- klipsz,
- 4 x AA elem.
Műszaki adatok
Szín: fekete
Anyag: műanyag
Fényforrás: nagy teljesítményű LED
Vízhatlanság: IP54
Áramellátás: 4 x AA
Maximális hatótávolság: 250 m
Maximális üzemidő: 35 h
Hossz: 200 mm
Súly: 218 g
Gyártó: Ledlenser, Németország
MILITARY a Ledlenser márka forgalmazója.
A Ledlenser egy német márka, amelynek székhelye Solingenben található, 1993 óta működik, és az egyik vezető hordozható fényforrás-gyártóként ismert. Kézi és fényszórókra specializálódott, amelyeket magas színvonalú kidolgozottságukért, megbízhatóságukért és lenyűgöző fényteljesítményükért értékelnek. A legfontosabb újítások közé tartozik a szabadalmaztatott Advanced Focus System (AFS), amely sima sugárszélességet biztosít, valamint az Smart Light Technology (SLT), amely lehetővé teszi a zseblámpa működési módjait a felhasználó egyéni igényeihez igazítani. A Ledlenser felszerelést a sürgősségi szolgálatok, a katonaság, a műszaki iparágak szakértői, valamint a szabadtéri tevékenységek és extrém sportok rajongói használják. A vállalat folyamatosan fektet be technológiafejlesztésbe és saját kutatóközpontjaiba, folyamatosan új szabványokat állítva fel a hordozható világítási szegmensben.
| Maximális fénysugár | 750 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Állítható |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő magas üzemmódban | 5 óra |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 35 óra |
| Áramellátás típusa | Elem |
| Akkumulátor/elem típusa | 4 x AA |
| Akkumulátor készletben | Nem |
| Burkolat anyaga | műanyag |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 54 |
| Klipsz készletben | Igen |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Nem |
| Hosszúság | 200 mm |
| Átmérő | 55 mm |
| Súly | 218 g |
| EAN | 4058205023115 |
| Manufacturer code | 502234 |
| Márka | Ledlenser |
| EAN |