vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
Hatékony zseblámpa Power LED diódával, amely legfeljebb 120 lumen fényáramot generál.
Az alumíniumból készült tartós és könnyű szerkezet. A végén egy fém karabiner található, amely lehetővé teszi az egyszerű rögzítést kulcsokhoz, hátizsákhoz vagy deréktáskához. A zseblámpa használja a könnyű és gyors töltést a kihajtható USB-A interfészen keresztül, további kábel nélkül.
Működési módok/fényidő/távolság:
- boost: 120 lm/-/30 m
- power: 80 lm/25 m/1 h
- low power: 20 lm/10 m/3,5 h
Technikai adatok
Szín: arany
Anyag: alumínium
Tápellátás: Li-Ion 180 mAh
Vízállóság: IP2X
Maximális teljesítmény: 120 lm
Maximális üzemidő: 3,5 h
Méretek: 52 x 25 mm
Súly: 20 g
Gyártó: Ledlenser, Németország
MILITARY a Ledlenser márka forgalmazója.
A Ledlenser egy német márka, amelynek székhelye Solingenben található, 1993 óta működik, és az egyik vezető hordozható fényforrás-gyártóként ismert. Kézi és fényszórókra specializálódott, amelyeket magas színvonalú kidolgozottságukért, megbízhatóságukért és lenyűgöző fényteljesítményükért értékelnek. A legfontosabb újítások közé tartozik a szabadalmaztatott Advanced Focus System (AFS), amely sima sugárszélességet biztosít, valamint az Smart Light Technology (SLT), amely lehetővé teszi a zseblámpa működési módjait a felhasználó egyéni igényeihez igazítani. A Ledlenser felszerelést a sürgősségi szolgálatok, a katonaság, a műszaki iparágak szakértői, valamint a szabadtéri tevékenységek és extrém sportok rajongói használják. A vállalat folyamatosan fektet be technológiafejlesztésbe és saját kutatóközpontjaiba, folyamatosan új szabványokat állítva fel a hordozható világítási szegmensben.
| Maximális fénysugár | 120 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Fókuszált |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 30 min |
| Üzemidő magas üzemmódban | 1 óra |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 210 min |
| Áramellátás típusa | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 1x Li-Ion |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | alumínium |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP osztály |
| Klipsz készletben | Nem |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Nem |
| Hosszúság | 55 mm |
| Átmérő | 25 mm |
| Súly | 20 g |
| EAN | 4058205029148 |
| Manufacturer code | 502575 |
| Márka | Ledlenser |
| EAN |