A bögre elegánsan néz ki, és gondosan készült. Kiválóan használható túrák során, de otthoni kávézásnál is különleges hangulatot ad. A zöld szín megfelel a képen látottnak, és nagyon jól mutat. Tiszta szívvel ajánlom ezt a bögrét és a márka többi termékét is.
Könnyű csésze, amelynek űrtartalma 210 ml. Kareline anyagból készült. Ez az anyag puha fatest szálak és élelmiszeripari poliolefinok kombinációjával készült. A csésze gyártása teljes mértékben szén-dioxid-kibocsátás szempontjából semleges. Nagyon jól használható turisztikai kirándulások, többnapos túrák, kempingek vagy táborok során.
A csésze ergonomikus fogantyúval van ellátva, amely lehetővé teszi a kényelmes emelést. Továbbá a fogantyúhoz egy szíj van rögzítve, amely lehetővé teszi például hátizsákra vagy táskára történő rögzítését. Ezen kívül a széles átmérőnek köszönhetően a csésze tálként is használható.
Technikai adatok
Szín: Zöld
Anyag: Kareline
Űrtartalom: 210 ml
Méret: 60 x 93 x 165 mm
Súly: 89 g
Gyártó: Kupilka, Finnország
| Súly | 89 g |
|---|---|
| Kapacitás | 210 ml |
| Szín | Zöld árnyalatai |
| Magasság | 60 mm |
| Anyag | Kareline |
| Bögre típusa | Klasszikus |
| Fogantyú | Igen |
| EAN | 6430014971029 |
| Manufacturer code | K21G0 |
| Márka | Kupilka |
| EAN |
Értékelések fotókkal
Értékelés összefoglalása
Vélemények száma: 5
-
-
A bögre könnyű, masszívan elkészített és érdekes színekben kapható. Az elején jellegzetes szagot áraszt, de ez néhány használat után gyorsan eltűnik. Határozottan megéri az árát.
-
Vásároltam egy Kupilka 550 ml-es bögrét és tálkát, amelyek valamivel nagyobb űrtartalommal rendelkeznek, mint amit a gyártó megad. Az edények nagyon könnyűek, praktikusak, kezdetben fás illatút árasztanak, bár ez az aroma idővel elillan. Az ára elég magas, de ennek ellenére ajánlom.
-
Kezdetben a bögre fás illatú, de idővel az illat elillan. Ennek ellenére nagyon elégedett vagyok vele, mert könnyű, kényelmes és szép. Az egyetlen hátránya a magas ára. Ajánlom!
-
A Kupilka érdekes megjelenésű, masszív és könnyű. Remek alternatíva a hagyományos kuksához képest. Az egyetlen hátrány a meglehetősen magas fogyasztói ár. Kitűnő ajándék lehet.
No reviews